Як назвати групу для дівчаток. Назва для групи дівчаток.

Придумати назву - часто найскладніше. Буває так, що і суть вже опрацьована, і текст написаний (якщо, припустимо мова йде про якийсь художньому творі), а назва якось в голову не приходить. Доводиться зловчитися так, щоб воно не тільки придумалося, але і якомога точніше передавало суть.
Інструкція
1
Тим складніше придумати назву групи. Така група, швидше за все, знаходиться Вконтакте або в інших аналогічних мережах. Тому назва повинна виконувати відразу кілька функцій: привернути увагу цільової аудиторії - тих людей, які повинні набути групу ; відстрахати їх; якомога точніше передавати концепцію групи, тобто: те, чому вона присвячена, кому вона призначається, які цілі переслідує і так далі. Назва повинна бути по можливості красивим, оскільки мова йде про дівчаток.
2
Звичайно, всі ці фактори дуже складно врахувати, все це дуже складно висловити одним словом, однією фразою, одним реченням. Хоч часто і буває так, що назва групи займає кілька рядків підряд, зазвичай назвою відповідає стисла форма: так воно легше сприймається. Тому при виборі назви відштовхуйтесь від цього. Приклади назв, не знаючи специфіки групи, привести складно.
3
Можете влаштувати опитування в самій групі, поки в ній є тільки ваші знайомі або друзі, поки сама по собі розкрутка групи (якщо вам взагалі потрібна ця сама розкрутка) ще не розпочалася. Запитайте, яку назву вони воліли б дати групі? Можете заздалегідь скласти список можливих назв і запропонувати друзям вибрати кращий, тим самим змусивши їх вступити в дискусію. Колективний розум завжди вирішує задачки швидше.
4
Потрібно вибрати загальний "тон" назви. Зараз дуже часто зустрічаються "гламурні" назви, оскільки і сам по собі гламур в моді. Потрібен він вам чи ні - вибір ваш. Якщо зміст групи відповідатиме такій назві, чому б і ні? Але якщо ви маєте намір обговорювати серйозні речі, а назвете групу в кращих традиціях гламуру, то вас просто не зрозуміють. Якщо хочете бути серйозними, будьте такими. Та й веселитися можна не тільки "гламурно".
5
Проявіть в назві групи свою індивідуальність. Не потрібно робити кальки з назв чужих груп. Однак палицю все-таки не стискаючи, щоб не виглядало так, ніби ви "випендрюватися". Все має бути в міру. Відобразіть суть своєї групи чітко, весело, щоб не було нічого зайвого. Чітко дотримуйтеся тієї тематики, яку ви обрали. Не потрібно "розтікатися мислію по древу" і штовхати в назву всі ті мікротеми, які ви з подружками обговорюєте. Виберіть одне - і в це одне нехай вплітаються всі інші теми для розмови.
Зверніть увагу
Назви і девізи для команд дівчаток. Всім доброго часу доби! Скоро літо, табір, новий загін, нові дітки-цукерки. Підійшла пора збирати нову колекцію назв і девізів. Дуже добре що тепер на сайті є можливість доповнювати свої колекції матеріалів прямо на сторінках, не заходячи в редактор. Пропоную на цій сторінці створити добірку назв і девізів для команд і загонів дівчаток.
Корисна порада
Ніготь зламала »,« Ридикюль »,« На шпильках »,« Дівич-вечір »Вельми творчі назви для команд КВН дівчаток:« Антібарбі »,« Морський girl »,« Рожеві та пухнасті »,« Не хлопчаки »,« Команда КВН імені шостої серії серіалу «Ранетки» Назви для команди КВН вчителів Якщо таке трапилося, називайте команду «Жарт Фейєрбаха», «Життя на Марксі», і ще пару смішних назв команд - «Гейгель - Мейгель» і «Геродот, та не той »А якщо раптом у вас трапиться КВН з релігієзнавства, то ось вам і на цей випадок кілька прикольних назв ...