Як дізнатися свій розмір штанів.

Зовнішній вигляд одягу багато в чому залежить від того, наскільки точно підібраний розмір моделі. Навіть найкрасивіша річ від знаменитого дизайнера може виглядати жахливо, якщо вона надмірно обтягує фігуру, створюючи некрасиві складки, або бовтається безглуздим балахоном. Особливо це характерно для таких «примхливих» в шкарпетці деталей гардеробу, як брюки.
Вам знадобиться
  • сантиметрова стрічка, помічник, таблиці розмірів
Інструкція
1
Те, що брюки не можна купувати без примірки, «на око», відомо ймовірно всім. А ось те, що і розмір при цьому повинен бути обраний правильно, враховується не завжди. Важливо пам'ятати, що розмір штанів не визначається якимось одним показником. В ідеалі потрібно враховувати відразу три цифри: обсяг талії, обсяг стегон і довжину штанин. Ці ж показники закладені в основу всіх уніфікованих фірмових розмір ів. Англійською вони позначаються буквами W (Waist - талія), S (Seat - обсяг стегон, він же Hips в деяких таблицях) і L (Length - довжина).
2
Щоб точно визначити свій розмір брюк, потрібно правильно зняти мірки. Робити це краще зі сторонньою допомогою, оскільки вимірювати себе самому дуже важко. При самостійному вимірі легко помилитися в підрахунках через рухів і нахилів тіла. Точно ж проміряти довжину штанини на собі взагалі неможливо.
3
Для зняття мірок, крім чужої допомоги, знадобиться так само звичайний кравецькі метр (сантиметрова стрічка). Об'єм талії вимірюється в найвужчому місці корпусу на рівні пупка. Сантиметрова стрічка при цьому повинна бути натягнута досить щільно, але не віджимати тіло. Об'єм стегон вимірюється на рівні тазостегнових суглобів по самим виступаючим точкам сідниць. Довжину штанини краще вимірювати по внутрішній стороні стегна (від паху до підлоги), оскільки посадка у всіх моделей брюк різна і тут можна легко помилитися.
4
Щоб вимірювання були максимально точними, необхідно встати абсолютно прямо, випрямивши спину і опустивши руки вздовж тіла. Помічник повинен зняти мірки, для впевненості можна по декілька разів, і записати отримані результати. Потім можна взяти будь-який журнал мод, каталог одягу або знайти в інтернеті таблиці розмір ів і звірити отримані цифри зі стандартними моделями. Якщо ваші розмір и не потрапляють в точності в уніфіковані розмір и, краще вибирати для себе ті, які трохи відрізняються від ваших в більшу сторону.