Як зробити з холодильника інкубатор.

Якщо ви вирішили зайнятися розведенням пернатих, то вам необхідно обзавестися інкубатором . Інкубатор являє собою апарат для штучного виведення пташенят сільськогосподарських птахів. Самі найпростіші конструкції можуть бути виконані у вигляді печі чи утепленій бочки. Але, оскільки ми повинні йти в ногу з прогресом, то виберемо для конструювання інкубатора старий і вийшов з ладу холодильник.
Інструкція
1
Для виготовлення домашнього інкубатора нам знадобиться старий побутової холодильник. Дуже цікавим може стати варіант пристрою для виведення пташенят, зроблений з двокамерного холодильника. В цьому випадку морозильна камера може бути використана для вивідних інкубаторів. Це дозволить збільшити оборот інкубатора.
2
Для того щоб додати конструкції жорсткість, до корпусу холодильника прикріпіть дві дошки з щільного матеріалу. Найкраще підійде дубова дошка. У нижній частині дошки з'єднайте брусками, а потім збийте цвяхами. Можна використовувати з'єднання деталей за допомогою шурупів.
3
У верхній частині дошки прикрутите болтами до несучої рамці, звареної з металевого куточка. В дошці передбачте поглиблення під фланці, які кріпляться до корпусу і дошці двома болтами. В центр фланця запресуйте підшипник, на який буде насаджена вісь.
4
До верхньої та нижньої рамці приваріть втулки з різьбленням. Рамки за допомогою болтів кріпляться на осі. У місці кріплення зробіть спили для запобігання провертання рамок.
5
З'єднайте рамки між собою тягою, в якій повинні матися отвори для вільного проходження болта. На краях болтів просвердлите отвір під шпильку (для неї підійде звичайний цвях). При з'єднанні рамок з тягою використовуйте шайби.
6
В верхні отвори тяг направте тросик перетином 3 мм. У передній частині тросик проходитиме через блок. Трос закріпіть на валу двигуна так, щоб він не перехльостує при зворотному русі. Тепер можна двигун прикріпіть до рамки. Не забудьте виконати два отвори в верхній частині корпусу холодильника під установку термометра і терморезистора.
7
На задній стінці холодильника встановіть двигун вентилятора. Навколо лопатей вентилятора встановіть трубчастий електронагрівач.
8
Усередині корпусу холодильника утеплювачем служитиме скловолокно, тому в усі отвори, призначені для вентиляції, вставте ізолюючі кільця, виготовити які можна зі шматка пластмасової труби. Інакше в дихальні шляхи пташенят може потрапити скловата.
9
З прутка діаметром 6 мм виготовте лотки. Розмір лотка залежатиме від конкретної моделі холодильника. Каркас зваріть або ж скріпіть гвинтами. Обтягніть каркас сіткою з рибальської волосіні, роблячи вічко не надто великою. Ваш інкубатор готовий прийняти своїх майбутніх вихованців.
Зверніть увагу
Інкубатори з холодильника - як зробити інкубатор для яєць своїми руками? Непотрібний чи що у непридатність холодильник - один з кращих варіантів корпусу для саморобного інкубатора. Інкубатор з холодильника буде володіти необхідними термоізоляційними властивостями, для створення яких не доведеться докладати ніяких зусиль, а адже надати хорошу теплову ізоляцію звичайної коробці досить непросто.
Корисна порада
Переробки або доопрацювання холодильника не потрібно, і після виведення пташенят його знову можна використовувати за прямим призначенням. Для "виготовлення" найпростіших інкубаторів з ручним переворотом яєць досить Описано конструкції інкубаторів в холодильниках типу "Ока", "Полюс", "Бірюса". Можна використовувати і холодильники більшого обсягу, забезпечивши необхідний температурний режим (можливо застосувавши два тепловентілятора).