Як зробити хатинку на курячих ніжках.

Кожна дитина і кожен дорослий знає про хатинку на курячих ніжках - цей образ є невід'ємною частиною російського фольклору і російських народних казок про Бабу-Ягу, які розповідають дітям з дитинства. Іграшкова хатинка на курячих ніжках може порадувати будь-якої дитини - зробити її може будь-яка дитина з допомогою дорослих або самостійно. Для створення такої казкової хатинки вам буде потрібно тільки декілька сірникових коробок і бавовняна мотузка.
Інструкція
1
Від мотузки відріжте вісім однакових шматочків і скрутіть їх в джгут. Розправте один кінець джгута і разлохматьте його, а потім закріпіть «пальці» з джгута окремими шматочками нитки. Виріжте з паперу наконечники-кігті і наклейте їх за допомогою супер-клею на «лапи» хатинки.
2
Візьміть внутрішню частину сірникової коробки і виконайте в денці картонного ящика два отвори. Протягніть в ці отвори знизу вгору ваші ноги-мотузочки, розрізані між собою, на яких з кожного кінця вже повинні бути приклеєні кігті.
3
З внутрішньої сторони сірникової коробки кінчики мотузочок закріпіть, пригнувши їх до денця і заклеївши їх смужкою паперу. Простежте, щоб ноги звисали з денця коробка на рівну довжину.
4
Зверху на внутрішню частину коробка приклейте зовнішню частину, відкриту з двох сторін, а потім з картону виріжте дах і приклейте на верхню частину коробка. Виріжте з сірого паперу кілька листочків і оклейте хатинку з усіх боків. Щоб зімітувати колоди, візьміть сірники, відламайте від них сірчані голівки і приклейте сірники до стін хатинки.
5
Наріжте зелену папір бахромою і приклейте під дахом хатинки, щоб з-під даху росла трава. Також ви можете вирізати з картону або пластику гриби і мухомори, і вклеїти їх під дахом, щоб хатинка була ще більше схожа на казковий будиночок Баби-Яги.