Як схуднути за допомогою бігової доріжки.

В якості тренажера для кардионагрузки, призначеного для спалювання калорій і зайвих кілограмів бігова доріжка дає той же ефект, що і піднімання по довгих сходах. Слідуючи правильному режиму харчування і займаючись на біговій доріжці по три рази на тиждень, ви дуже скоро помітите різницю у вазі і будете почувати себе бадьоріше.
  1. Встаньте на бігову доріжку і виберіть режим ручного управління. В такому режимі ви зможете встановлювати потрібну швидкість, при цьому пити воду або протирати обличчя рушником, не зупиняючи тренажер. Зупинки зіб'ють серцевий ритм і зменшать ефективність тренування.
  2. Збільшуйте ступінь опору бігової доріжки. У міру тренування ви можете збільшувати її швидкість і ступінь опору, щоб максимізувати втрату ваги за той же період часу. Збільшення опору досягається за рахунок збільшення нахилу, і ви витрачаєте більше енергії, спалюючи більше калорій.
  3. Використовуйте невеликі гантелі на біговій доріжці. Ваги для щиколоток і набір легких гантелей допоможуть збільшити кількість спалюваних калорій в хвилину з кожним кроком, який ви робите. Використовуйте їх для верхнього преса, вправ на біцепси і на інші верхні групи м'язів.