Як розвести фарбу для брів. розводити фарбу для брів пропорції.

Красиві доглянуті брови грають важливу роль місце в усьому макіяжі. Правильна форма і колір брів роблять очі більш виразними і відкритими. Колір брів повинен бути на 1-1,5 тони світліше вашого волосся. Наприклад, у блондинок він повинен бути від світло-коричневого до каштанового кольорів, а брюнеткам і шатенкам підходять темно-коричневі відтінки фарби. Для того, щоб брови були завжди в порядку, їх необхідно 1 раз в два тижні фарбувати. Придбати фарбу можна в будь-якому косметичному магазині або в салоні краси.
Вам знадобиться
  • Фарба, окислювач і щіточка для фарби.
Інструкція
1
Змішайте в будь неметалевої (фарфорового, глиняної, скляній) посуді окислювач і фарбу. Спочатку додайте окислювач, його має бути приблизно 2,5 мл. Якщо ні мерника, використовуйте чайну ложку або піпетку (в чайній ложці міститься 5 мл або додайте 7-8 крапель з піпетки). Окислювач для фарби можна замінити перекисом водню (10-12%).
2
Тепер в посуд налийте фарбу для брів . Її має бути приблизно 5 мл, тобто 1 чайна ложка. Перемішайте компоненти і дайте їм протягом 1 хвилини настоятися. Потім можете наносити фарбу на брови щіточкою. Після того, як нанесли, розчешіть прокрашенние брови вздовж росту волосків, щоб розподілити фарбу рівномірно по всій довжині. Через декількох хвилин змийте фарбу теплою водою за допомогою ватного тампона.
Зверніть увагу
Щоб фарба не потрапила на ніжну шкіру повік, нанесіть перед її застосуванням живильний крем навколо очей. Крім того, іноді на фарбу буває алергічна реакція, але це трапляється досить рідко.
Корисна порада
Перед тим, як купити фарбу для брів, порадьтеся з перукарем, який колір вам найбільше підійде, щоб не помилитися. Фарбу на бровах тримаєте не більше 10 хвилин. Для того, щоб підкреслити колір, достатньо і 5 хвилин, а для більш сильного прокрашивания волосків тримайте фарбу протягом 10 хвилин. Також фарбу для брів можна використовувати і для вій.