Як проходити паспортний контроль. Як вивести дитину з росії.

Особливості проходження паспортного контролю залежать від країни, того, в'їжджає в неї людина або покидає її. В одних випадках достатньо дійсного закордонного або навіть внутрішнього паспорта. В інших буде потрібно трохи менше документів, ніж при подачі на візу.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт (або внутрішній, свідоцтво про народження дитини, якщо допустимо на підставі міждержавних угод);
  • - дозвіл на виїзд від батьків або одного з них, якщо актуально;
  • - міграційна карта (якщо передбачена законодавством країни);
  • - документи, що підтверджують мету вашого в'їзду та її відповідність зазначеної у візі, наявності проживання, страховки, грошей.
Інструкція
1
Якщо законодавством країни передбачено заповнення в'їжджаючими міграційної карти, зазвичай зробити це потрібно заздалегідь. Міграційну карту зазвичай видає стюардеса, провідник, екіпаж судна, водій - в залежності від транспортного засобу, яким ви перетинаєте кордон. При русі на своєму авто, велосипеді або пішки, можете взяти її безпосередньо в пункті пропуску на граніце.Ізвестни і випадки, коли міграційну карту видають прямо в консульстві. Наприклад, це практикувала Чехія до вступу в Шенген, після якого втратила необхідність в паспортному контролі, так як не має кордонів із країнами, що не входять в угоду.
2
Подайте прикордоннику паспорт із заповненою міграційної картою, якщо така передбачена. У кожному разі, його цікавить, чи дає ваш документ право на виїзд або в'їзд, чи не минув термін його дії, ви чи на фотографіі.Прі виїзді іноземця перевіряється також, чи не прострочена віза і чи не минув термін перебування з дати в'їзду, зазначеної в позначці в його паспорті та/або міграційній карті.
3
Якщо з вами слід дитина, подавайте його закордонний паспорт (або свідоцтво про народження) разом зі своїм і не забудьте вписати його дані в міграційну карту, якщо вона потрібна, або заповнити для нього отдельную.Прі поїздці неповнолітнього з одним із батьків потрібно нотаріальний дозвіл від другого. Або від обох, якщо дитина слід із стороннім супроводжуючим або в складі групи.
4
У багатьох візових країнах, зокрема, входять до Євросоюзу, на прикордонника покладені також повноваження за рішенням про доцільність вашого в'їзду в країну на підставі того, чи є у вас докази добромисності ваших цілей і їх відповідності заявленим в візе.Подтвержденія зазвичай ті ж, що і для консульства: запрошення, ваучер на проживання, лист про зарахування на курс для студентів, зворотний квиток (не завжди), наявність страховки, достатньої суми грошей і ін. Нюанси, пов'язані з конкретною країною, можна уточнити в її дипмісії і дізнатися у туристів, недавно звідти повернулися (наприклад, з їхніх відгуків в інтернеті).
5
Заздалегідь підготуйте необхідні документи.Четко відповідайте на питання прикордонника, при необхідності підтверджуючи свої слова бумагамі.Еслі вони в порядку, ви справите найсприятливіше враження на нього, і без проблем в'їдете в країну або покинете її.