Як розмістити безкоштовне оголошення про продаж.

Розмістити безкоштовне оголошення про продажу можна в інтернеті або газеті, спеціально призначеної для такої інформації. Для цієї мети підійдуть як спеціалізовані ресурси (наприклад, про нерухомості при продажу квартири), так і галузеві або просто популярні «всеїдні». Головне - щоб його побачили саме ті, кому воно призначене.
Вам знадобиться
  • - купон безкоштовного оголошення;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви віддаєте перевагу газети безкоштовних оголошень, все ж доведеться витратитися як мінімум на останній номер обраного видання. Зазвичай такі оголошення приймаються тільки на купонах, які можна вирізати тільки з самої газети або журнала.Но не виключено, що вам пощастить і у когось із знайомих виявиться номер такого видання, а самому йому купон буде не нужен.Далее від вас вимагається заповнити купон і вислати поштою або віднести особисто прямо в редакцію або пункт прийому оголошень.
2
При наявності у видання інтернет-версії нерідко є можливість подати безкоштовне оголошення про продажу через його сайт. Як правило, для цього потрібно зареєструватися на сайті, заповнивши нескладну форму, потім авторизуватися за логіном і паролем і ввести у відповідні поля необхідну інформацію, контакти і текст оголошення.
3
Таким же способом можна розмістити оголошення про продажу на більшості дощок онлайн оголошень, вибравши відповідну рубрику і подрубрікі.Прі розміщенні же оголошення на форумі потрібно також зареєструватися, якщо аккаунта на ньому ще немає, і завести тему у відповідному розділі, вказавши в заголовку, що саме ви продаєте і найбільш важливі характеристики товару. Залежно від предмета продажу можуть бути ефективними галузеві або регіональні форуми або ті й інші.