Як підключити ps3 до інтернету.

Відомо, що консоль PlayStation 3 можна підключити до глобальної мережі інтернет, після чого стають доступні його online можливості, такі як гра і листування з іншими користувачами, читання пошти, з сервісу PlayStation Network Platform можна завантажувати музику і фільми. Нижче представлена інструкція по підключенню до інтернет через мережу ADSL TCP/IP.
Інструкція
1
Відкрийте вікно «Мережні підключення», для цього в меню «Пуск» виберіть пункт «Підключення», потім «Відобразити всі підключення». У вікні, виберіть ваше підключення до інтернету.
2
Відкрийте властивості вашого підключення і перейдіть у вкладку «Додатково». Встановіть галочки як показано на малюнку і збережіть налаштування.
3
Тепер необхідно налаштувати мережеву карту з підключеним PlayStation 3.Откройте властивості підключення «PLAYSTATION 3»., Натисніть кнопку «Властивості». Виберіть пункти «Використовувати наступний IP адреса» і «Використовувати наступні адреси DNS-серверів» .Введіте такі налаштування: IP-адреса: 192.168.0.1Маска підмережі: 255.255.255.0Основной шлюз: залишити як естьПредпочітаемий DNS-сервер: той же, що і в настройках ІнтернетаАльтернатівний DNS-сервер: той же, що і в настройках Інтернету
4
Набудуємо консоль PlayStation 3.Откройте вікно «Налаштування мережі», для цього в меню "Налаштування" натисніть на «Налаштування мережі», виберіть «Налаштування з'єднання з Інтернетом» і введіть наступне: «Налаштування адреси»: Спеціальні. «Виберіть спосіб з'єднання»: Проводове з'єднання. «UPnP»: Включити «Виберіть робочий режим мережевого пристрою»: Визначати автоматично. «MTU»: Автоматично «Налаштування IP Адреса»: Автоматично «Проксі-сервер»: - Чи не використовувати На цьому настройка підключення PlayStation 3 до інтернету завершена.