Як почистити дросельну заслінку.

Забруднення дросельної заслінки може негативно позначатися на роботі двигуна вашого автомобіля, провокуючи некоректну роботу як на холостому ходу, так і під навантаженням. Ми рекомендуємо проводити очистку дросельної заслінки кілька разів на рік.
Вам знадобиться
  • - плоскогубці
  • - хрестова викрутка
  • - очищувач карбюратора в аерозолі
  • - чисті ганчірки
  • - ватяні палички
  • - помічник
Інструкція
1
Підніміть капот і відключіть акумулятор. Для того щоб відключити акумулятор, вам достатньо буде просто від'єднати клему від контакту зі знаком "-".
2
Отсоедините короб і патрубок повітряного фільтра. Найчастіше сам короб кріпиться декількома болтами, а патрубок, що з'єднує власне повітряний фільтр із впускним колектором, фіксується за допомогою хомута. Демонтуйте кріплення, звільніть хомут за допомогою хрестової викрутки і плоскогубців і зніміть короб повітряного фільтра разом з патрубком, звільнивши доступ до дросельної заслінки.
3
Очистіть дроссельную заслінку зовні. Поки заслінка закрита, нанесіть на неї трохи очищаючого кошти і протріть поверхні за допомогою ганчірки. Частіше міняйте ганчірку, щоб стежити за ходом очищення. Для важкодоступних місць ви можете скористатися звичайними косметичними ватяними паличками, змоченими в очищувачі.
4
Очистіть дроссельную заслінку зсередини. Попросіть свого напарника сісти за кермо вашого автомобіля і за допомогою педалі газу відкрити дросельну заслінку повністю. Обробіть всю поверхню очищувачем і також протріть чистою ганчіркою. Особливу увагу приділіть робочим областям по краях заслінки, там, де вона стикається з корпусом колектора. Не забудьте очистити всю внутрішню порожнину деталі.
5
Зберіть і поставте на місце короб повітряного фільтра і патрубок. Потім підключіть назад клему акумулятора.
Корисна порада
При необхідності можна провести очищення тієї частини воздуховода, яка знаходиться за дросельної заслінкою. Для цього необхідно після виконання кроку 4 приєднати акумулятор, завести двигун і синхронно з відкриттям дросельної заслінки упорскувати в повітряний канал очищувальну рідина. Цю операцію необхідно повторити порядку десяти разів. Майте на увазі, що після цього автомобілю знадобиться деякий час, щоб налаштувати обертів. Якщо у вас є така можливість, постарайтеся трохи "поганяти" двигун, розкручувати його до максимальних обертів під навантаженням, а потім давати короткочасний відпочинок.