Як просити прибавку.

Ставити питання про надбавку до своєї зарплати рано чи пізно доводиться кожному. Криміналу в цьому немає, і при розумному підході до справи і дотриманні ряду умов у вас достатньо шансів на успіх.
Вам знадобиться
  • - знання ситуації в компанії та на ринку праці;
  • - вміння переконувати.
Інструкція
1
Для оцінки власних шансів на підвищення зарплати вивчіть ситуацію на ринку праці в вашій галузі, регіоні. Не буде зайвим сходити на кілька співбесід, щоб зрозуміти, наскільки вимоги до більш високооплачуваним фахівцям вашого профілю та покладені на них завдання відповідають вашим данним.Еслі же в ході такої «розвідки боєм» ви отримаєте реальні пропозиції роботи, сам цей факт послужить і приводом для розмови, і запасним аеродромом на випадок, якщо ваша розмова не приведе до бажаного результату.
2
Виберіть відповідний час для розмови. Ваше запитання дуже серйозний і для вас, і для компанії, щоб вирішувати його короткій нозі, особливо в ситуації, коли людину, в компетенцію якого входить прийняття такого рішення відволікають невідкладні справи або в компанії аврал, горять терміни за проектом, плани і т. П. Оптимально піднімати питання, якщо напередодні ви продемонстрували себе у справі з найкращого боку і це очевидно для шефа.Практіка показує, що кращим часом для розмови буде післяобідній: сита людина завжди добрішими голодного, а ранкову текучку вже розгребли.
3
Серйозно поставтеся до аргументації на користь своєї пропозиції. Врахуйте, що боса мало хвилюють ваші особисті обставини. Навіть якщо той уважний до підлеглих, на першому місці у нього завжди справа. Та й цінність для нього представляють тільки співробітники з аналогічними пріорітетамі.Поетому акцентуйте увагу на вигодах, які від цього отримає фірма, а в якості додаткового аргументу апелюйте до ситуації на ринку труда.Еслі ж підвищення зарплати неможливо в силу об'єктивних причин (таке теж буває) , оцініть ситуацію і вислухайте компромісні зустрічні пропозицію. Швидше за все, вони надійдуть і не виключено, що цілком вас влаштують.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=w4IGTkLRrPc