Як розвинути силу, швидкість.

Щоб швидше в собі розвинути силу і швидкість, необхідно частіше заходити в тренажерний зал. Під наглядом тренера виконувати вправи буде ефективніше і без ризику для здоров'я. У разі, коли на походи у фітнес-зал не вистачає часу, то розвинути мускулатуру можна спробувати і в домашніх умовах. Розглянемо вправи, які стануть в нагоді в обох місцях.
Інструкція
1
Для розвитку м'язів ніг використовуйте присідання з гантелями. Удома як гантелей можна використовувати пляшки з водою. Візьміть в обидві руки достатній для опору вантаж і починайте повільно опускатися до підлоги і знову підніматися. Намагайтеся виконувати вправи повільно, так м'язи будуть краще скорочуватися і результат від дій відчується швидше.
2
Вправа на черевні м'язи. Ляжте на тверду поверхню, і підніміть голову і шию на кілька сантиметрів вгору. Руки прикладіть до скронь, ноги підніміть під кутом 60 градусів. Потім опустіть голову і шию. Після ряду таких вправ збільшуйте нахил градуса ніг - 75, 90, 120.
3
Використовуйте для розвитку біцепса вправи на згинання ліктя з вантажем. У кілька підходів виконуйте дану вправу. Встаньте, щоб ви нікому не заважали, візьміть у кожну руку вантаж і, стискаючи руку у лікті, піднімайте вантаж до обличчя. Спочатку однією рукою, потім іншою.
4
Для розвитку швидкості використовуйте в тренуваннях човниковий біг. Також можна взяти участь в міських змаганнях в забігу на 10 кілометрів і більше. Чим більше протяжність бігу, тим ви ефективніше разработаете для себе систему правильного дихання, станете розумно економити сили і розвинете таку якість, як витривалість.
5
Не слід відразу навантажувати свій організм важкими тренуваннями, інакше можна підірвати здоров'я. Проконсультуйтеся з тренерами і кожен день потроху виконуйте цикл вправ, постійно вносячи в них різноманітність, щоб м'язи і суглоби не зноситься від одних і тих же навантажень.