Як прошивати касову книгу. прошивание касової книги.

Згідно вимогам Центрального банку, всі організації повинні вести облік касових операцій, у тому числі вести касову книгу . Всі грошові операції фіксуються в ній. У кожному підприємстві повинна бути одна касова книга. Всі документи, що знаходяться в ній, підписуються головним бухгалтером і касиром, який видає або отримує кошти.
Інструкція
1
Для прошивки касової книги вам необхідно перевірити наявність усіх документів. Документи в ній ведуться в подвійному екземплярі, один з яких підшивається в папку «Звіти касира».
2
Після того, як ви переконаєтеся в наявності всіх касових документів, необхідно пронумерувати кожен лист. Після цього касова книга зшивається, а кінці ниток повинні знаходитися в кінці книги.
3
На останньому аркуші (на звороті) необхідно опечатати книгу , для цього при зшиванні не залишають кінці. Виріжте з паперу відрізок розміром 5см * 10см, приклейте на кінці ниток цей папір.
4
Далі на ній слід написати «Пронумеровано, прошито і скріплено печаткою (кількість) сторінок. Генеральний директор (підпис) Прізвище І.П. ».
5
Після цього касову книгу необхідно віддати на підпис керівнику і завірити печаткою.
Зверніть увагу
Виправлення в касовій книзі не допускаються. По закінченню календарного року касова книга зшивається. Звіт касира може зшиватися щомісяця або також щорічно.