Як проходити через турнікет.

На сьогоднішній день складно знайти якесь установа або офісний будинок, де немає турнікетів . Ми кожен день проходимо через них в метро. Іноді вони навіть перепиняють нам шлях в салон автобуса або трамвая. У різних турнікетів свої особливості функціонування. Але призначення у них одне - пропуск людей по одному. Все турнікети відносяться до числа конструкцій, широко застосовуються на практиці для забезпечення безпеки. Існує багато різних видів і типів турнікетів , але найпоширенішими є турнікети в метро. В них встановлені жетоносборнікі.
Вам знадобиться
  • Гроші на жетон, сам жетон або проїзний квиток
Інструкція
1
Підійдіть до каси, розташованої в метро і купите жетон на проїзд або проїзний квиток на кілька поїздок. Зараз існують як звичайні каси розміну, так і каси-автомати.
2
Підійдіть до турнікету. Турнікети метро розроблені для великих потоків відвідувачів. З усіх існуючих моделей, ця володіє найвищою пропускною здатністю. Через них зручно проходити з речами.
3
Киньте жетон в роз'єм жетоносборніка або піднесіть до спеціального місця на турнікеті проїзний квиток.
4
Дочекайтеся появи зеленого вогника на турнікеті. Спокійно проходите через турнікет і йдіть на потрібну вам платформу.
Зверніть увагу
Не намагайтеся пройти через турнікет «зайцем» без жетона або проїзного квитка. Хоча б заради того, щоб ваші ноги залишилися неушкодженими, як це трапляється з тими, хто хоче пройти через турнікет метро без жетона і проїзного квитка. Також не варто проходити через нього «паровозиком» - на один жетон кілька людей.
Корисна порада
Якщо ви проходите через турнікет з великим багажем, краще проносити його через турнікет попереду себе.