Як повернути природний колір волосся. Як повернути натуральний колір волосся.

Після місяців, років і навіть десятиліть фарбування волосся багато жінок хочуть повернутися до свого натурального кольору. Волосся, які піддавалися радикальному перефарбуванню, фарбувалися шарами або знебарвлюються, можуть завдати чимало проблем. Однак з невеликим терпінням і майстерністю можна повернутися до природного кольору волосся і побачити себе колишню.
  1. Підрівняйте волосся на пару сантиметрів, щоб позбутися посічених кінців і зіпсованих волосся. Якщо волосся було сильно пошкоджено, або якщо необхідні серйозні зміни кольору, постригся покороче, щоб позбутися від якомога більшої кількості відрослих фарбованого волосся.
  2. колоріруются волосся в два кольори, один з яких - старий, другий - новий. Натуральної брюнетці, у якої відростають знебарвлені кінці, потрібно додати світлих пір'я, щоб темні відросло коріння були не так помітні. Другий, темний колір потрібно додати, щоб не було видно різкого розмежування забарвлення в світлий колір. У міру відрощування волосся додавайте все менше світлих пір'я, поки темний колір не стане переважати.
  3. Пофарбуйте волосся в свій природний колір, коли коріння від попереднього фарбування відросте хоча б на 2 см, щоб можна було підібрати фарбу під натуральний колір.
  4. Поетапно фарбуйте волосся з темного в світлий, якщо ви пофарбували волосся в дуже насичений колір, і хочете повернутися до свого натурального русявого або світлого відтінку. Використовуйте мелірування або суцільне фарбування, щоб перейти від чорного до темно-каштановому. Потім освітліться до каштанового і поступово перефарбовувати у все більш світлий тон, поки не повернетеся до природного кольору.
  5. Використовуйте фарби середньої стійкості під час перефарбування. Вони поступово змиваються за 4-5 разів, скорочуючи час відрощування волосся.