Як пов'язати просту шапочку.

В'язані речі ніколи не вийдуть з моди, адже в холодну пору року без них просто не обійтися. Просту шапочку під силу зв'язати за один день навіть недосвідченому в'язальник, єдине, що йому при цьому буде потрібно - спиці і пряжа улюбленого кольору.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - спиці
  • - кравецькі сантиметр
Інструкція
1
Виміряйте окружність голови за допомогою сантиметра. Від отриманого результату відніміть 2 см і наберіть петлі на спиці. Тобто, якщо окружність голови дорівнює 40 см, набирайте петлі, поки не наберете 38 см, і починайте в'язати гумку. Найлегша і гумка виходить при пров'язуванні двох лицьових і двох виворітних петель по черзі. В'яжіть, поки у вас не вийде гумка бажаної довжини.
2
Переходьте до в'язання основної частини по колу, для чого вам доведеться розділити всі наявні у вас петлі рівномірно на 4 спиці. Залежно від уподобань ви можете в'язати як лицьовими, так і виворітними петлями. Якщо ви хочете отримати смугасту різнокольорову шапочку , намагайтеся додавати нитка нового кольору так, щоб початок нового кольорового ряду починалося ззаду.
3
Провязав 20 см, можете починати збавляти петлі, щоб шапка знайшла форму і добре сиділа. Для цього пров'язуйте разом по 2 петлі в кінці кожного другого ряду. Продовжуйте робити так, поки на кожній спиці у вас не залишиться від 8 до 12 петель.
4
Відірвіть нитку від клубка, залишивши близько 30 см, всуньте нитку в голку і протягніть її крізь усі відкриті петлі, намагаючись не упустити жодної. Затягніть нитку вузлом з виворітного боку шапки, прошийте його парою швів, щоб виключити розпускання петель.
5
Сшейте краю гумки, прикрасьте шапку помпонами, гудзиками, значками та іншими аксесуарами за бажанням.