Як зробити з ноутбука телефон.

Якщо в ноутбуці є мікрофон, динаміки і клавіатура для набору номера, чому б його не використовувати як телефону ? Ось тільки потрібно вирішити питання програмних засобів і способу з'єднання.
Інструкція
1
Щодо способу з'єднання все досить просто і ясно - наявність підключення до інтернету вирішує цю частину питання. Причому, не обов'язково бути «прив'язаним» до кабелю провайдера, протягненим в будинок або офіс. Можна користуватися інтернетом через бездротові протоколи EDGE, 3G, Wi-Fi і WiMAX. EDGE і 3G модеми можна придбати майже в будь-якому салоні стільникового зв'язку. Оператори надають послуги інтернету за відносно невисокими цінами, пропонуючи спеціальні комплекти обладнання з вигідними тарифними планами.
2
Крім того, у продажу є 4G модеми (WiMAX), що мають з'єднання з інтернетом на високій швидкості. Такі модеми є частиною предустановленного устаткування в деяких моделях ноутбуків. Протокол Wi-Fi підтримують всі сучасні ноутбуки, але на відміну EDGE, 3G і 4G модемів, для зв'язку з інтернетом потрібно перебувати поблизу працюючої точки доступу.
3
Що стосується додатків, за допомогою яких можна здійснювати голосові та відео виклики, то зараз більшість популярних ICQ-клієнтів дають таку можливість. Приміром, щоб безкоштовно дзвонити один-одному, використовуючи ноутбук і інтернет, можна скористатися програми ICQ, QIP, Mail.ru Агент і іншими аналогічними програмами. При наявності в ноутбуці веб-камери (її також можна купити окремо), ваш мобільний комп'ютер можна використовувати для відеодзвінків за допомогою все тих же програм.
4
Окремо серед додатків, що дозволяють здійснювати голосові та відео виклики, стоїть програма Skype. Після установки програми, реєстрації в системі і поповненні рахунку банківською картою або електронними грошима ви зможете дзвонити зі свого ноутбука на мобільні і міські телефони, а також здійснювати міжміські та міжнародні дзвінки за дуже вигідними тарифами, які не надає ні один оператор стаціонарного телефонного зв'язку.
Підключити ноутбук до бездротової мережі достатньо просто. Але не багато хто знає про те, що даний пристрій можна використовувати як бездротової точки доступу. Головне вміти правильно налаштувати конфігурацію мереж.
Інструкція
1
Давайте трохи поговоримо про можливості ноутбук а. Мінус Wi-Fi адаптерів, вбудованих в ці пристрої, у тому, що вони можуть з'єднуватися тільки з одним обладнанням. Тобто відразу напрошується висновок: створити повноцінну точку доступу, схожу на канал Wi-Fi маршрутизатора не вийде ніяк. Єдине, що можна зробити - це придбати додатковий адаптер бездротової мережі з портом USB, який підтримує режим SoftAP.
2
Розглянемо наступний приклад: у вас в розпорядженні є ноутбук , підключений до інтернету через кабель, і другий ноутбук або мобільний телефон. Мета: отримати доступ до інтернету з другого пристрою.
3
Робиться це досить просто. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Перейдіть в меню «Управління бездротовими мережами». Натисніть кнопку «Додати». Виберіть другий варіант: створення мережі «комп'ютер-комп'ютер».
4
Введіть ім'я мережі, вкажіть тип шифрування даних і пароль для з'єднання. Встановіть галочку напроти пункту «Зберегти параметри мережі». Натисніть кнопку «Далі» для завершення настройки мережі. Відкрийте настройки з'єднання з інтернетом. Перейдіть до пункту «Загальне». Дозвольте загальний доступ до інтернету для бездротової мережі.
5
Увімкніть ноутбук або стільниковий телефон та активуйте пошук бездротових мереж. Підключіться до створеної вами мережі, ввівши для цього пароль. Найімовірніше, для отримання доступу в інтернет з мобільного телефону, вам буде потрібно активувати функцію DHCP. Тип протоколу передачі даних в даній ситуації краще вибирати WEP, бо далеко не всі моделі телефонів підтримують WPA і WPA2 протоколи.
6
Для отримання доступу до інтернету з другого ноутбук а, відкрийте настройки протоколу TCP/IP бездротової мережі. В поля «Основний шлюз» і «DNS-сервер» введіть IP-адресу першого пристрою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=reautJ_kVvs