Як садити хризантеми.

Хризантеми ростуть у багатьох садах і радують нас своїм цвітінням з липня до пізньої осені. Це красиве рослина - родом з Далекого Сходу, воно було відоме ще 3 тисячі років тому, тоді хризантеми в горщиках вирощували китайці. Щоб домогтися успіхів у догляді за хризантемами, в першу чергу потрібно їх правильно посадити.
Інструкція
1
Хризантеми - це дуже теплолюбні квіти, тому для початку правильно виберіть місце для їх посадки. Найкраще підійде височина, освітлена сонячними променями, з грунтом, добре пропускає воду. Найоптимальніший варіант землі - слабокислая або нейтральна. Якщо хризантемам бракуватиме освітлення, вони ослабнуть і витягнуться, перестануть цвісти.
2
Клумбу для хризантем перекопайте ще з осені і удобрити компостом, перегноєм або торфом з розрахунку 10 кг на 1 м ?. Навесні знову перекопайте місце посадки і внесіть в землю комплексне добриво. Підготуйте траншеї під рослини глибиною 35-40 см. Покладіть в них дренаж і змішану з біогумусом грунт.
3
Садіть хризантеми на відстані 30-50 см один від одного. Ставте рослини, засинайте їх землею, не заглиблюючи коріння занадто сильно. Якщо кущики великі, підставляйте опори для стебел. Коли посадка буде закінчена. Пріщіпніте рослини, видаливши точку росту. Полийте і притените хризантеми покривним матеріалом, щоб вони краще приживалися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z5nO1uiijwY