Як вирощувати патисони.

Патисони за своїми смаковими і поживними якостями схожі на кабачки, вони відносяться до того ж сімейства гарбузових. Родом ці овочі з Центральної і Південної Америки, до нас потрапили в кінці XIX століття з узбережжя Середземного моря. У м'якоті корисних речовин більше, ніж у кабачків. Смаком вони нагадують не стільки останні, скільки артишоки або спаржу, а при консервуванні - білі гриби. Вирощувати патисони не дуже складно: вони досить невибагливі.
Інструкція
1
Потримайте насіння кілька днів на сонечку, щоб підвищити їх схожість.
2
Потім замочіть в розчині Епін-екстра (0,25 мл/л води) на 2 години або циркону (0,6 мл/150 мл) на 1 годину.
3
Після покладіть в мішечки з марлі, які намочіть у воді. Протягом 3 - 5 діб тримайте по 6 годин при температурі 18 ° С, а потім - 18 годин при 2 ° С і далі - по тій же схемі. Постійно помішуйте насіння, не давайте їм висохнути. Коли з'являться білі паростки, можна сіяти.
4
При посіві витримуйте відстань між кожним майбутнім рослиною 60x60 або 70x70 см. Лунки або ряди попередньо пролийте водою, дайте їй вбратися. Насіння зашпаровуйте на глибині 3 - 4 см для важких ґрунтів або 5 - 6 см - для легких. Краще класти в одне місце 2-3 насінини - для гарантованих сходів. Але не зовсім поруч, а на відстані 2-3 см один від одного.
5
Зверху замульчируйте грунт торфом або натягніть плівку. Коли з'являться сходи, проріжте плівку над паростками. Такий захід захистить насіння від виклевиванія птахами і забезпечить патисони додатковим теплом.
6
Коли з'являться перші справжні листочки, видаліть слабкі рослини, залиште найсильніші. Ті, що слабші, можна не викидати, а пересадити на інше місце, вони, можливо, приживуться.
7
Поливайте патисони два рази на день - вранці і ввечері теплою водою. Регулярно рихлите і прополювати грядки.
8
Через два тижні після появи сходів окучьте патисони, щоб утворювалися додаткові корені. Коли з'являться 3-4 справжніх листочки, знову окучьте.
9
Підгодовуйте рослини в період активного росту настоєм коров'яку або курячого посліду. Коли патисони зацвітуть, удобрити їх золою, розчиненої у воді, з додаванням сечовини. Після появи перших плодів для підгодівлі використовуйте фосфорно-калійні добрива.
10
Якщо патисони сильно розростаються, пріщіпніте точку росту. У разі сильно загущених кущів виріжте кілька середніх аркушів. Видаляйте нижнє листя і хворі зав'язі.
Корисна порада
Збирайте патисони 2 - 3 рази на тиждень, щоб не допускати їх перезрівання, інакше овочі втратять свої смакові якості.