Як зробити шкіру без прищів. піна для гоління від прищів.

Жирна шкіра приносить масу проблем: прищі, чорні точки і жирний блиск, які неймовірним чином спотворюють навіть саму миловидну зовнішність. Суху шкіру такі питання зачіпають в меншому ступені. Вирішити цю проблему зовсім не завжди можливо, а от трохи підкоригувати стан шкіри і позбутися від прищів легко.
Інструкція
1
Регулярно використовуйте антибактеріальні засоби для вмивання. Вони глибоко очищають пори і дезінфікують, не даючи мікробам розвиватися. Прищиків стане значно менше вже через кілька тижнів регулярного очищення шкіри. Не забувайте обробляти шкіру після вмивання тонізуючими засобами, вони стягують розширені пори, які і є винуватцями прищів.
2
Наносите тільки крему для проблемної шкіри, вони чудово зволожують, а також містять активні компоненти, які діють цілеспрямовано на усунення проблем з шкірою. Навіть якщо вам вже немало років, вам все одно підійдуть засоби для молодої проблемної шкіри, а ось антивікові тільки погіршать становище.
3
Регулярно використовуйте скраб і робіть маски з глини. Можете чистити шкіру звичайною кухонною сіллю дрібного помелу. В якості екстреного кошти застосовуйте піну для гоління. Нанесіть її на шкіру на кілька хвилин і змийте, вона вб'є бактерії і підсушить прищі.
4
Якщо ви не збираєтеся з ранку нікуди йти, то точково нанесіть йод безпосередньо на прищики. Він проникає глибоко углиб шкіри, зігріває і розсмоктує гній. До речі, йод відмінно вбирається і за одну ніч, але після його нанесення, через дві години намажте особу звичайним кремом, яким ви користуєтеся регулярно.
5
Пропийте комплекс вітамін, бажано з посиленим вмістом цинку, який учувствуют в шкірних процесах і очищає організм зсередини. Якщо нічого не допомагає, відвідайте дерматолога, іноді винуватцями прищів є підшкірні кліщі, які не перемогти ніякими косметичними засобами, хіба що медичними препаратами.