Як полюбити свій природний колір волосся.

«Я ненавиджу своє волосся!» - Так говорять багато в нашому суспільстві. Чи багато ви знаєте людей, по-справжньому задоволених своїм волоссям?

Салони і виробники засобів по догляду за волоссям наживаються на загальної ненависті до свого волосся. Кучеряві жінки хочуть випрямити волосся, а брюнетки хочуть стати блондинками. Людині властиво хотіти того, чого у нього немає або не може бути, і волосся теж до цього ставляться. Якщо ви витратили багато грошей на волосся своєї мрії і не домоглися бажаного, ви можете просто навчитися любити волосся, які вам дала природа.

  1. В першу чергу вам треба прийняти себе такою, яка ви є, і усвідомити, що ви чудова. Наприклад, якщо у вас кучеряве волосся, а вам хотілося б прямі, просто подумайте про всі ті жінках з прямим волоссям, які заздрять вашим чарівним кучериками. Запитайте себе, чому ви ненавидите своє волосся, коли все навколо зеленіють від заздрості до них? Може, це тому, що ви хочете бути схожими намоделей з телевізора, чиї довгі прямі волосся розвівається від вентилятора навпроти неї? По телевізору не показують поплутану копицю, в яку перетворюються довге пряме волосся, коли вентилятор вимикають. Ось інший приклад: якщо у вас пряме волосся, чи хочете ви кучері, тому що ваші пряме волосся мляві, безформні і просто звисають з голови, як пакля? Подивіться на цю проблему з позитивної точки зренія.За прямим волоссям легше доглядати, ніж за кучерявими, якщо вони довгі.
  2. Коли ви дивитеся на себе в дзеркало вранці, захоплюйтеся своїми волоссям і говорите собі, як здорово ви виглядаєте, і які у вас гарне волосся. Хвалять чи інші люди ваші волосся? Беріть з них приклад і теж хвалите своє волосся.
  3. Щоразу, коли ви бачите своє відображення в дзеркало заднього виду в машині, в вітрині, в дамській кімнаті на роботі, хваліть своє волосся, і поступово ви почнете вірити в те, що говорите.
  4. Приділяйте кілька хвилин вранці та ввечері на розчісування волосся перед дзеркалом. Регулярно використовуйте кондиціонер для волосся, щоб волосся стали м'якими і блискучими. Прикрашайте волосся шпильками, гумками або іншими аксесуарами на ваш смак. Якщо ви будете балувати своє волосся і розглядати їх з позитивної точки зору, ви навчитеся любити їх.
  5. Продовжуйте переглядати своє ставлення до власного волосся. Завжди думайте і говорите в позитивному ключі, якщо мова йде про вашому волоссі. Якщо ви будете ретельно дбати про своє волосся за допомогою простих гігієнічних процедур, вам більше нічого не потрібно буде робити. Ви зрозумієте, що вам не потрібно міняти своє волосся, достатньо лише поміняти ставлення до них.