Як підключити автомобільний акумулятор. Як правильно відключити акумулятор ford focus.

Напевно кожен автолюбитель стикався з проблемами, пов'язаними з акумулятором . Акумулятор потрібно регулярно заряджати. Для цього необхідно знати, як правильно його знімати, а також встановлювати. Крім того, потрібно знати всі правила безпеки роботи з акумулятором .
Інструкція
1
Перед тим, як встановити автомобільний акумулятор, необхідно перевірити його заряд. Якщо акумулятор розряджений, обов'язково потрібно його зарядити. Для того щоб зарядити автомобільний акумулятор, необхідно мати зарядний пристрій. Потрібно правильно підключити акумулятор і зарядний пристрій. Затиск позитивного полюса потрібно закріпити на позитивний полюс, а затиск негативного полюса - на негативний. Після цього включаємо зарядник.
2
Для того щоб зарядка здійснювалася правильно, необхідно налаштувати потужність струму зарядки на 1/10 двадцятигодинної ємності. Приміром, якщо 100 Ач акумулятор, то його потрібно заряджати на 100 Ач/10. Процес зарядки займає близько 14 годин. Все залежить від того, наскільки розряджений акумулятор. Після того, як процес зарядки завершений, потрібно відключити зарядний пристрій. Відключаємо затискачі від полюсів. Спочатку потрібно відключити затиск негативного полюса, а тільки потім вже і позитивного полюса.
3
При користуванні акумуляторною батареєю необхідно дотримуватися правил безпеки. При зарядці виділяється суміш водню з киснем, яка вибухонебезпечна. Батарею забороняється нахиляти більш ніж на 45 °. Може статися витікання електроліту. Електроліт являє собою агресивну рідину. Якщо електроліт потрапить на шкіру, то необхідно відразу ж звернутися за медичною допомогою.
4
Необхідно серйозно поставитися до підключення акумуляторної батареї. Підключення батареї до мережі автомобіля повинно виконуватися при відключених споживачах. На батареї є два полюси - позитивний і негативний. Від мережі автомобіля йдуть два дроти. Чорний провід означає позитивний полюс, а червоний - негативний. Насамперед потрібно приєднати провід до позитивного полюсу, а потім тільки до негативного. Будьте уважні, не переплутайте полюса, інакше відбудеться замикання, яке легко може привести до псування акумулятора або виходу з ладу мережі автомобіля.
5
Батарею необхідно надійно закріплювати в штатному гнізді автомобіля. Клеми потрібно щільно затиснути на полюсах висновках. Проводи повинні бути в прослаблених стані.
Зняття автомобільного акумулятора з машини може знадобитися для заміни відслужило свій термін акумулятора , ремонту автомобіля або ремонту акумулятора . Ця процедура з одного боку досить проста, з іншого боку не всі автовласники знають, де в їх автомобілі знаходиться акумулятор. Тому спочатку потрібно визначити, де в машині розташований акумулятор. У більшості авто акумулятор розташований в моторному відсіку, але зустрічаються моделі, в яких він розташований в багажному відсіку або під заднім сидінням.
Вам знадобиться
  • Гайкові ключі, плоскогубці, інструкція на автомобіль, гумові рукавички, наждачний папір, скребок або щітка.
Інструкція
1
Визначте місцезнаходження акумулятора . Якщо після огляду моторного відсіку авто вам не вдалося самостійно виявити його розташування, то звіртеся з інструкцією на автомобіль.
2
Після виявлення акумулятора подивіться, чи мається до нього легкий доступ. Можливо, вам доведеться знімати захисні кришки і кріпильні елементи акумулятора .
3
Уважно подивіться, за допомогою чого кріпиться акумулятор в своєму гнізді. Зазвичай це планка, яка проходить поверх акумулятора і кріпиться за допомогою двох різьбових стрижнів. На деяких автомобілях акумулятор кріпиться глибоко в гнізді і вам знадобиться торцевий ключ і досить довгий час, щоб дістатися до нього.
4
Одягніть гумові рукавички. Перевірте клеми акумулятора . Існують два основних типи акумуляторів - з верхніми клемами і бічними. З верхнім типом клем дроти можуть бути зняті з акумулятора за допомогою звичайного гайкового ключа відповідного розміру. В деяких типах акумуляторів використовуються пружинні затискачі і тоді знадобляться плоскогубці, щоб зняти дроти. Для акумуляторів, клеми у яких розташовані збоку, буде потрібно застосування комбінованих або торцевих ключів.
5
Відкрутіть всі захисні кришки і тримачі акумулятора . Спочатку зніміть негативний дріт з клеми. Це потрібно для того, щоб відкріплення провід в разі торкання корпусу автомобіля не замкнуло. Потім зніміть позитивний дріт. На всіх акумулятора х, на клемах або поруч з ними є відповідні помітки + і -, так що не переплутаєш.
6
Витягніть акумулятор або за ручки, або за наявні спеціальні виїмки для перенесення акумуляторів. Огляньте клеми проводів і акумулятора . Вони можуть бути окислені, тобто покриті білим нальотом. Якщо клеми окислені, то зачистите їх наждачним папером. Огляньте посадочне місце акумулятора . Якщо воно сильно забруднене, то очистіть його за допомогою скребка або щітки.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що під час зняття акумулятора ні в якому разі не варто курити, запалювати сірники, запальничку і взагалі користуватися відкритим вогнем. Акумулятор може бути пошкоджений, і пари від витекла кислоти можуть полихнуть.
Корисна порада
Після того як ви зняли акумулятор, варто його оглянути. Якщо на акумуляторі мається номер, то перепишіть його. При покупці в магазині нового акумулятора він може вам знадобиться. За номером продавцеві буде простіше підібрати для вашого автомобіля такої ж акумулятор.