Як регулювати яскравість на ноутбуці.

Залежно від настройок зображення, будь то фільм, картинка або просто робочий стіл, змінюється не тільки зручність, але і раціональність використання ноутбука для різних цілей. За великим рахунком, користування будь-якою технікою, а особливо комп'ютерної, наполовину складається з самонавчання. А на другу половину - з вміння підлаштовуватися під конкретний інтерфейс. Тому любителям мобільного життя доводиться часто регулювати яскравість на ноутбуці в залежності від освітленості навколишнього оточення.
Інструкція
1
Будь-який комп'ютер дозволяє регулювати налаштування виводу зображення. Найпростіший варіант зміни якості картинки - використовувати можливості відеокарти. Щоб регулювати яскравість на ноутбуці, зайдіть через панель управління в параметри дисплея. Натиснувши кнопку «Додатково», відкрийте розширені настройки монітора. Перейдіть на вкладку з назвою встановленої відеокарти. Подальші дії будуть відрізнятися в залежності від вашого обладнання, але в найзагальнішому випадку послідовність - наступна: 1. На вкладці налаштувань відеокарти знайдіть регулювання графічних характеристик; 2. Знайдіть параметри налаштувань кольору або подібні до них; 3. Встановіть яскравість на потрібному рівні і натисніть кнопку «Застосувати», після чого закрийте всі вікна налаштувань.
2
Однією з особливостей, що дозволяє регулювати яскравість на ноутбуці, є використання різних схем і параметрів режимів споживання електроенергії. Зайдіть через панель управління в розділ «Електроживлення». Ви побачите перелік планів споживання і кнопки налаштувань, що дозволяють змінити параметри цих режимів. Зайшовши в налаштування кожного плану споживання, виставте потрібну яскравість екрану при живленні від мережі і від акумулятора. Натисніть «Зберегти зміни».
3
Нарешті, найпростіший спосіб регулювати яскравість на ноутбуці - використовувати спеціально передбачені гарячі клавіші. Як правило, для цього потрібно натиснути клавішу fn і стрілочку вгору, або іншу кнопку, на якій зображений символ яскравості.