Як зробити конуру. з Якого віку сабака може жити на вулиці в будці.

Заводя собаку в приватному будинку або привозячи свого чотириногого друга на тривалий час на дачу, потрібно забезпечити йому комфортні умови. Поселяти вихованця на вулиці або в будинку - не кращий варіант. Тому доведеться зробити для нього конуру . Собача будка повинна бути виготовлена за всіма правилами, а за вашим бажанням її можна зробити і красивою, щоб вона прикрашала навколишній простір.
Інструкція
1
Для початку виберіть місце для буди. Вона повинна гармоніювати з ландшафтом і будівлями і давати собаці хороший огляд охоронюваних об'єктів. Крім того, конуру найкраще ставити на південній стороні, але не під прямими сонячними променями, а в тіні. Не можна вибирати для собачого будиночка сирі місця, ідеальний варіант - невелика височина.
2
Після того як місце для будки вибрано, потрібно визначитися з розмірами. Пес повинен вільно лежати в своєму житлі, комфортно витягнувшись в довжину. Щоб не помилитися, виміряйте собаку в холці і додайте 3-5 см: цьому параметру повинна відповідати висота буди. Потім знайдіть довжину вашого вихованця від носа до хвоста і додайте ще 10-15 см: це буде довжина будки. Ще одна необхідна цифра - ширина собаки в плечах, до неї також додайте 10-15 см: це - ширина будиночка.
3
Збийте з дощок прямокутник, всередині зробіть простінок з фанери. Між дошками і фанерою прокладете утеплювач. У передній стінці будки зробіть отвір для входу, лаз. Він повинен відповідати розміру пса.
4
Настелите в будці підлогу з дощок, попередньо відшліфувавши їх і усунувши всі нерівності. Цвяхи, якими ви сколочує дошки, не повинні стирчати назовні всередині будки, щоб собака не поранилася. Якщо вони все-таки вилізли, загніть кінчики.
5
Встановіть знімний дах, вона дозволить дезінфікувати конуру і в разі необхідності виймати хвору тварину. Робіть дах з щільно підігнаних один до одного дощок. Над входом вона повинна виступати на 25-30 см, щоб захищати конуру від дощу. Зверху покрийте дах руберойдом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DKOe9L_Q-q8