Як зробити каганець для холодного копчення.

Коптильні можуть бути самої різної форми. Будова у всіх коптильнею приблизно однакове. Всередині неї знаходяться полки і гачки, вгорі - труба з витяжками, а збоку - труба для виходу диму. Все працює просто. Зробити таку коптильню можна і самостійно.
Інструкція
1
Основу коптильні найкраще зібрати з бруса. Необхідно збити об'ємний прямокутник. Висота його повинна бути близько 2 метрів, а площа - 1 квадратний метр. З бруса збираємо основу для коптильні. Збиваємо об'ємний прямокутник, 2 м у висоту і метр на метр в ширину. З трьох сторін обшивають дошкою. Все має бути прибите щільно. Найкраще брати статеву дошку. У неї є з одного боку паз, а з іншого ключ. Поєднуємо ключ і паз і отримуємо безшовну стіну. Потрібно намагатися уникати появи щілин. Якщо вони все-таки будуть, необхідно закласти їх клоччям.
2
Після того, як каркас обшитий з трьох сторін, займаємося виготовленням двері. З дощок робимо щит за розмірами отвору. До щита кріпимо ручку, петлі, а також клямку для закривання дверей. До корпусу коптильні потрібно також прибити петлі. Після цього можна займатися навішуванням двері.
3
Іноді бувають випадки, коли двері нещільно закривається. Необхідно зверху по кромці двері прибити щільну тканину. При закриванні двері тканина буде притискатися до дверного отвору. Щілини самі зникнуть.
4
Далі займемося дахом. Вона повинна бути двухскатная. Її найкраще робити з деревини. Пол, як і стіни, потрібно забити дошкою. Також необхідно дотримуватися основні умови - щільність і відсутність щілин. У даху потрібно зробити квадратну дерев'яну трубу. Труба повинна обов'язково мати засувку. Можна навіть використовувати звичайну пічну засувку. Засувка може бути виготовлена з дерева. Найпростіший варіант - шматок дошки, прироблений на петлях. Він служитиме в ролі дверцята для виходу диму.
5
На закінчення потрібно зробити внутрішні полки. Між дошками потрібно залишати якнайбільше щілин. Це потрібно для того, щоб дим вільно проходив через них. Зазор повинен бути приблизно 2-3 сантиметри.