Як привчити цуценя такси до туалету.

Приручение цуценя до туалету - найбільш важливий етап домашнього виховання. Щоб ваша маленька такса навчилася цього якнайшвидше, необхідно дотримуватися ряду простих правил.
Інструкція
1
Поки щеня не щеплена, він не може виходити на вулицю. Так як цей період триває до 2-3 місяців, слід для початку привчити вашу таксу до туалету в квартирі.
2
Візьміть шматок целофановою клейонки, зверху покладіть газету. Якщо у вас є можливість купувати цуценяті одноразові гігієнічні пелюшки (вони продаються в аптеках), це буде найкращим варіантом. Як правило, цуценята ходять в туалет відразу після сну, годування і активних ігор. Ви легко визначите потрібний момент, якщо подивитеся за вихованцем: як тільки він занепокоївся, закрутився і став принюхуватися до підлоги, візьміть його на руки і віднесіть в туалет. Як тільки малюк зробив свої справи, бурхливо похваліть його, почастуєте ласощами.
3
Якщо малюк зробив калюжку або купку в недозволеному місці, строго насварила його і віднесіть в туалет. Не потрібно карати цуценя або тикати його носом - він ще занадто маленький і не зрозуміє такого звернення. Єдине, чого ви досягнете - це переляку і недовіри до вас.
4
Якщо носити цуценя в туалет регулярно, то він швидко зрозуміє в чому справа і почне ходити в нього самостійно.
5
Якщо при привчанні у вас виникли складності, то можна спробувати наступний спосіб: вмочити в калюжку малюка шматочок папірця і покласти її в туалет. Цуценята прекрасно орієнтуються по запаху, а такий метод дозволяє їм швидше зміркувати, що ж хоче від них господар.
6
Як тільки всі щеплення зроблені, карантин витриманий, можете починати привчання своєї такси до вуличного туалету. Поки щеня маленький, його необхідно вигулювати 6-7 разів на день, поступово зменшуючи кількість прогулянок до 2-3 разів.
7
Виносьте малюка після кожного годування або довгого сну. Як тільки він зробив свої справи - бурхливо похваліть. На перших порах домашній туалет можна залишити.
8
Коли цуценя навчиться більш чи менш терпіти, можна прибрати домашній туалет і продовжувати регулярне привчання малюка до вулиці.