Як зробити заправку для маркера.

Якщо заправка в вашому маркере закінчилася, зовсім не обов'язково купувати новий маркер або намагатися освіжити фарбу за допомогою спирту або парфуму. Зараз у продажу є всі необхідні матеріали для виготовлення заправки самостійно, яка за якістю не поступиться заводської.
Вам знадобиться
  • рідкий клей ПВА, гуаш, воду, банку ємністю півлітра, пудру, туш.
Інструкція
1
Налийте в банку третину води, візьміть гуаш потрібного кольору і вилийте в воду. Додайте в суміш дві чайні ложки пудри і збийте, як слід.
2
Поступово додавайте туш, але не переборщіть з її кількістю, інакше заправка вийде чорної.
3
Потім капніть 15-20 крапель клею і ретельно перемішайте до появи піни. Щоб заправка остаточно схопилася, додайте трохи цукру, всього пару ложок. Закрийте баночку кришкою і струсіть протягом хвилини. Заправка готова.
4
Спосіб другий. Візьміть потрібні інгредієнти: дві ємності, замазку, кулькову ручку, кольорову гелеву ручку, зеленку, лак для нігтів і волосся, ацетон або рідина для зняття лаку. Приготуйте дві баночки невеликої ємності. Візьміть коректор або мастику і вилийте в баночку. Відставте баночку в сторону для сушки.
5
Після того, як замазка остаточно висохне, дістаньте її і розітріть в порошок. Розтерту замазку пересипте в другу баночку. У цю ж баночку видавіть чорнило з стержня кулькової ручки. Потім туди ж видавіть чорнило з стержня гелевою ручки бажаного кольору.
6
Далі вилийте в суміш зеленку і лак для нігтів відповідної палітри. Закріпіть весь розчин лаком для нігтів, щоб він схопився. Після цього починайте ретельно перемішувати розчин, одночасно додаючи ацетон або рідина для зняття лаку. Заправка готова.