Як зруйнувати стіну.

Сучасний ремонт практично завжди включає в себе перепланування квартири з метою зробити приміщення більш просторим і комфортним для житла. Перепланування завжди пов'язана із знищенням деяких стін і перегородок, які не є несучими, а також із зведенням нових перегородок на нових місцях. Руйнування старих перегородок завжди необхідно узгодити з бюро технічної інвентаризації вашого регіону, і тільки після отримання всіх необхідних дозволів стіни можна ламати. Як правильно зруйнувати стіни?
Інструкція
1
З'ясуйте, чи є в стіні, що вимагає руйнування, електропроводка. Якщо в стіні немає проводки, а також немає дверей і наличників, стіну можна демонтувати без попередньої підготовки.
2
Якщо ж в стіні є проводка - вимикачі, розетки, а також двері, попередньо зніміть з петель дверне полотно та зніміть з стіни дверну коробку.
3
Почніть демонтаж коробки з відривання наличників, а потім зробіть надрізи пилкою під 45 градусів на вертикальних одвірках, щоб витягти їх з дверного отвору.
4
Тимчасово відключіть електроенергію в квартирі, щоб забезпечити собі безпеку під час робіт з демонтажу стіни з проводкою, і розберіть все розетки і вимикачі, які є в стіні. Перевірте, в який бік йдуть дроти, і відбийте стіни навколо проводки перфоратором.
5
Провід вийміть з стіни і переконайтеся, що проводки всередині більше не залишилося. Тепер, коли стіна очищена від усіх зайвих елементів, демонтуйте її.
6
Для знесення стіни використовуйте молоток, кувалду або перфоратор - залежно від того, з яких матеріалів зроблена стіна - з цегли, бетону, фанери або гіпсокартону - її знесення може доставити вам більше або менше труднощів. Після того як стіна буде повністю знищена, зберіть і вивезіть будівельне сміття.