Як розмістити оголошення про послуги.

З появою інтернету проводити рекламні кампанії стало набагато дешевше і зручніше. Розмістивши оголошення про послугах на декількох тематичних або загальноміських сайтах, ви зможете залучити до себе масу клієнтів. Найчастіше подібні дошки оголошень безкоштовні, проте їх пошук може зайняти достатню кількість часу. Якщо ви не бажаєте обтяжувати себе, то можна найняти компанію-посередника, яка розмістить ваші оголошення за певну плату. Трохи дорожче може стати рекламна кампанія в таких пошукових системах як Yandex або Google.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб розмістити своє оголошення про послуги в такому пошуковику як Yandex, вам знадобиться електронний гаманець або рахунок, електронна пошта або аккаунт на Yandex, а також сайт-візитка, на який будуть переходити люди, які зацікавилися вашою пропозицією.
Інструкція
1
Зареєструйте поштову скриньку на Yandex. Далі введіть у вікні браузера посилання http://direct.yandex.ru і натисніть на кнопку "дати оголошення ".
2
Далі виберіть один з варіантів інтерфейсу і заповніть всі графи оголошення. Не забувайте користуватися підказками у вкладках під назвою "прогноз бюджету" і "підбір слів" у правому верхньому куті. Ваше оголошення не повинно перевищувати 75 символів, тому спробуйте ємко пояснити в ньому всю суть.Обязательно виберіть тільки цікавлять вас регіони. В іншому випадку витрачання коштів буде нецелесообразным.Отдельное увагу приділіть пошуковим словам. Саме по цих запитах ваше оголошення буде висвітлюватися користувачам.
3
Ціну за показ вашого оголошення ви призначаєте самостійно. Зазвичай це відбувається як аукціон. В будь-який момент на ринку може з'явиться той, хто готовий платити більше. Для того, щоб не допустити помилку обов'язково скористайтеся вкладкою "прогноз бюджету". Однак пам'ятайте, що у вашому електронному гаманці має бути не менше 300 рублів на момент укладення договору. Якщо гроші закінчуються договір з вами пріостанавлівается.Деньгі списуються з вашого рахунку як тільки користувачі переходять зі станиці yandex.ru на ваш сайт. Тому в цьому випадку вам просто необхідно мати власну сторінку в інтернеті. Чим більше користувачів вас відвідають, тим більше грошей спишеться з вашого рахунку.
Зверніть увагу
Іноді популярні запити коштують досить дорого. Якщо ви не готові витрачати велику кількість грошей, то можна придбати ряд цілий ряд не таких популярних, але відповідно і дешевих слів або словосполучень.
Корисна порада
Зовсім не обов'язково призначати занадто високу ціну за клік. Вам цілком достатньо бути на другий чи третій позиції. Не забувайте іноді перевіряти рівень цін на ті чи інші слова. Якщо рівень досить високий, то спробуйте знизити його за рахунок прив'язки до регіону. Вкажіть в пошукових запитах поряд з назвою вашої послуги також і назву міста або декількох суб'єктів, в яких ви ведете свою діяльність.