Як прикрасити стіну.

Оригінальне оформлення стін може урізноманітнити ваш інтер'єр і надати йому індивідуальності. Якщо вас не влаштовує одноманітність малюнка на готових шпалерах, і ви хочете оформити стіни своєї кімнати незвичайним чином, можете скористатися технікою нанесення малюнка на стіни за допомогою трафарету. Цей спосіб простий, доступний кожному. Ви зможете створити чіткий, акуратний і гарний візерунок будь-якого кольору на будь-якій стіні.
Інструкція
1
Підготуйте поверхню стін для роботи - очистіть їх від шпалер, пилу і бруду, покрийте поверхню шпаклівкою і грунтом, щоб усунути всі дефекти і недоліки стін. Потім пофарбуйте стіни білою фарбою і дочекайтеся її повного висихання.
2
Поки фарба сохне, підберіть відповідний трафарет для оформлення стін - використовуйте будь-який малюнок або орнамент, який вам подобається, але намагайтеся вибирати малюнки з найменшою кількістю дрібних деталей.
3
Чим крупніше буде трафарет, тим легше буде наносити його на стіну . Ви можете використовувати два або три різних трафарету, створюючи різноманітний малюнок на поверхні стін в кімнаті.
4
Після висихання білої фарби візьміть балончик з акриловою фарбою потрібного відтінку і розмітьте стіну , завдавши на неї з балончика сітку з фарби. На білих фрагментах фону за допомогою накладеного трафарету прорисуйте зображену на ньому фігуру, використовуючи балончик з фарбою або губку, змочену у фарбі темного кольору.
5
На темних фрагментах сітки також накладайте на стіну трафарети з іншими візерунками і покривайте їх фарбою світлого відтінку. Розташовуйте темні і світлі фрагменти візерунка в шаховому порядку.
6
Офарблюйте трафарети так, щоб малюнок був всього на тон світліше або темніше основного фону - так ви створите незвичайний візуальний ефект. Доопрацювати малюнки ви зможете за допомогою пензлика, прорисовуючи дрібні деталі візерунків вручну.