Як зробити шкіру здоровою. Як подивитися історію в Яндексі.

Шкіряний покрив - це найбільший орган нашого тіла. Площа шкіри становить приблизно 600 кв.см. Гладка, чиста, доглянута шкіра - це практично половина всієї жіночої краси і привабливості. Як же зробити вашу шкіру сяючою і здоровою?
Інструкція
1
Для початку слід позбутися бактерій, що викликають запальні процеси шкіри, потім нормалізувати функції сальних залоз. І потім позбутися рубчиков, невеликих шрамів і пігментних плям. Основний крок до правильного догляду за шкірою - це визначення її типу. Розрізняють три типи: суха шкіра, жирна та змішана.
2
Очищення. Цілий день бактерії, піт, косметика і шкірні жири знаходяться на шкірі. При очищенні їх необхідно видалити. Мило і вода недостатньо добре видаляють всі шкірні нашарування, тому рекомендується використовувати гелі, емульсії, або інші миючі засоби. До засобів очищення шкіри відносяться також пар, холод, масаж і тонизирование шкіри. Всі ці процедури благотворно впливають на здоров'я вашої шкіри.
3
Зволоження. Будь-який тип шкіри потребує постійного зволоження. Для зволоження шкіри рекомендується використовувати емульсії і креми на водній основі. Але, при використанні зволожуючих засобів необхідно пам'ятати про те, що всі вони покращують здоров'я шкіри тільки при щоденному використанні.
4
І, звичайно, саме основне для здоров'я шкіри - це ведення здорового способу життя і правильне харчування. Для шкіри корисно те ж, що і для вашого здоров'я, а саме - вживання багатої на клітковину їжі, фруктів, овочів, обмеження вживання жирної їжі, достатня кількість рідини, регулярні фізичні вправи і повноцінний відпочинок.
Корисна порада
При поганому стані шкіри, в першу чергу, необхідно звернути увагу на стан вашого здоров'я, так як вплив на шкірні покриви відбувається як зовні, так і зсередини. Все, що відбувається всередині тіла, негайно відбивається на поверхні шкіри.