Як прогрівати акпп.

Останнім часом стає все більше автомобілів з автоматичною коробкою передач. Але не всі автолюбителі розуміють, як чинити в тому чи іншому випадку, коли потрібне обслуговування АКПП . У даній статті ви дізнаєтеся, як зберегти якомога довше працездатність вашої коробки шляхом її прогріву в холодну пору року.
Інструкція
1
При мінус п'ятнадцяти градусів масло ставати в'язким, вследствии чого виникає тиск в коробці. Тому краще вам затратити пару хвилин на прогрів двигуна, ніж потім віддати великі гроші за ремонт АКПП .
2
Багато власників авто з АКПП в холодну пору року краще їздити з невеликою швидкістю, прогріваючи двигун, при цьому не розвиваючи більших обертів. Це не завжди зручно, так що краще прогрівайте масло перед поїздкою.
3
Починайте прогрівати: a. Заведіть двигун, трохи подождіте.b. Після того як двигун стійко заробив, зафіксуйте автомобіль ручним гальмом. Обороти в даному випадку не піднімайте - це загрожує вивести з ладу вашу АКПП .c. Через 1-3 хвилини роботи двигуна на холостому ходу, переведіть селектор в нейтральне положення (R) на декілька секунд, потім в режим (D) .d. В цьому режимі прогріваєте масло від двох до чотирьох мінут.e. Все, можете спокійно рушати і їхати у своїх справах.
4
Не лякайтеся такої процедури, в цьому нічого немає страшного, так як на вулицях міста та на світлофорах ви робите те ж саме.