Як зробити маркер.

Кольорові маркери сьогодні повсюдно увійшли в наше життя також, як кулькові ручки, олівці та фломастери. В основному їх використовують школярі, студенти та офісні працівники для виділення певної частини тексту. Потрібно всього-то провести маркером по необхідної рядку, і вона зараз засяє яскравим кольором. Але як зробити маркер за допомогою комп'ютера? Адже саме він сьогодні є першим помічником у навчанні і роботі.
Вам знадобиться
  • Кнопка «Виділення кольором».
Інструкція
1
Відкрийте редактор тексту, найкраще Microsoft Word або аналогічний йому, безкоштовний Abiword. Знайдіть ту область тексту, яку ви плануєте відзначити маркером. Виділіть її за допомогою натискання на ліву клавішу миші.
2
Перейдіть у верхню панель інструментів. Вам знадобиться кнопка «Виділення кольором», на якій зображені маленькі англійські букви "ab", а також маркер з кольоровою лінією. Натисніть стрілочку, яка розташовується поруч з кнопкою.
3
Виберіть у з'явилася палітрі який Вас колір маркера. Це може бути салатовий, жовтий, блакитний або бузковий, все залежить від вашого смаку і особливостей текстового документа. Клікніть на комірці з даними кольором. Після цього маркер виділить зазначеним кольором відзначену область тексту.
Зверніть увагу
Якщо ви хочете скасувати маркер, виділіть текст і натисніть в палітрі кольорів маркера верхню напис «Ні».
Корисна порада
Не використовуйте для кольорового виділення тексту прості редактори з розділу «Стандартні», такі як WordPad і «Блокнот», так як зробити маркер там не можна.