Як вибирати засоби по догляду за шкірою.

До засобів по догляду за шкірою обличчя відносяться крему, засоби для очищення і лосьйони. Ці продукти розроблені для омолодження шкіри і додання їй свіжості. Їх можна купити в супермаркетах, аптеках і косметичних магазинах.

Коли ви обираєте косметику по догляду за шкірою обличчя, необхідно взяти до уваги кілька чинників.

  1. Склад. Коли ви порівнюєте інгредієнти, що містяться в косметичних засобах, беріть до уваги будь-які алергічні реакції, які у вас можуть проявитися. Визначити наявність алергії можна на минулому досвіді використання косметики, а також на підставі діагнозу дерматолога. Косметика, в якій міститься менше ароматів і консервантів, менш аллергенна. Ви також можете порівняти інгредієнти на підставі їх походження - натурального або штучного. До поширених штучним інгредієнтам відносяться мінеральне масло і пропіленгліколь. Серед натуральних інгредієнтів в косметиці поширені масло жожоба і масло ши.
  2. Відгуки. Ви можете порівняти косметичні продукти на підставі відгуків споживачів. Хоча дізнатися, чи дає косметика якийсь ефект, можна, тільки скориставшись їй, ви можете почитати думки покупниць в інтернеті на різних форумах для жінок або на сайтах інтернет-магазинів, де ця косметика продається, і де, як правило, можна залишати відгуки . Таким чином покупцям простіше зробити вибір.
  3. Ціна. Одним з важливих чинників при виборі косметичного продукту є вартість. Косметика в крупних мережевих магазинах зазвичай коштує дешевше, ніж в маленьких чи неспеціалізованих. Крім того, ціна в чому залежить від складу продукту. Косметика, в якій містяться рідкісні імпортні інгредієнти, зазвичай коштує дорожче, ніж та, яка виготовлена з легкодоступного сировини.
Правильно підібраний догляд за обличчям буде не тільки запорукою хорошої зовнішності, але і допоможе зберегти молоду здорову шкіру на довгі роки. Не секрет, що більшість проблем шкіри, з якими жінки стикаються після 40 років, викликані неправильним доглядом в молодості. Не слідуйте за нав'язливою рекламою, ретельно вибирайте крему і косметику, відповідні саме вам.
Інструкція
1
Визначте свій тип шкіри. Саме він є головним критерієм при виборі косметичних засобів. Якщо є можливість, зробіть це в салоні у професійного косметолога. Врахуйте, що з роками шкіра стає сухішою. Якщо в 20 років вона була жирною, цілком ймовірно, що з віком стала комбінованої або сухий. Тому крем, ідеально підходив вам в молодості, може бути не так ефективний, коли вам за тридцять.
2
Вибирайте різні засоби по догляду за шкірою на різні пори року. Взимку вітер і низькі температури іссушівают епідерміс, і навіть жирна шкіра потребує догляду за допомогою більш щільних текстур.
3
Не плутайте суху і зневоднену шкіру. Сухий не вистачає міжклітинних ліпідів, збезводненої - тільки вологи. І жирна, і нормальна шкіра можуть страждати від нестачі вологи в клітинах епідермісу. Головна відмінність між цими типами - відчуття сухості та стягнутості. У сухої шкіри воно присутнє завжди, у збезводненої частіше виникає після вмивання, а потім може з'явитися жирний блиск. Для такої шкіри підбирайте зволожуючі засоби догляду, а також більше пийте.
4
Проаналізуйте основні проблеми своєї шкіри. Розширені пори, почервоніння, лущення або жирний блиск вимагають індивідуального підходу. Вибирайте креми і косметику, що допомагають у вирішенні додаткових завдань. Багато косметичних компаній намагаються випускати комплексні засоби догляду за шкірою.
5
Вибирайте засоби з догляду за шкірою обличчя у відповідності зі своїм віком. Такі елементи, як пептиди, колаген, кераміди, показані зрілої шкірі. Молодий вони можуть тільки зашкодити.
6
Якщо ви часто буваєте на свіжому повітрі, переконайтеся, що вся ваша косметика має UV-захист. Руйнівний ефект сонячних променів може не бути помітний протягом довгого часу. Процеси старіння будуть протікати повільно, потай і, на жаль, невідворотне. Убезпечте свою шкіру.
7
Не забувайте дотримуватися всі основні етапи догляду за шкірою: очищення, тонізація, зволоження, живлення і захист. Нехтування будь-яким може привести до руйнівного ефекту з віком.
8
Не соромтеся питати в косметичних магазинах пробники нових засобів. Наука не стоїть на місці, косметичні корпорації витрачають величезні гроші на розробку засобів по догляду за шкірою. Якщо ви зважилися придбати новинку, купуйте найменшу упаковку, щоб не шкодувати про втрачені гроші, якщо крем вам не підійде.
9
Шкіра швидко звикає до одного і того ж засобу. Обов'язково міняйте свій крем для обличчя час від часу. Нехай це буде інша фірма або якісь нові елементи в звичній серії: нові речовини сприймаються шкірою краще.