Як розібрати двері на mercedes.

Незважаючи на високу вартість автомобілів марки Mercedes-Bens, вони користуються великою популярністю в автомобілістів завдяки своїй надійності і комфортності в експлуатації. Дане твердження справедливо не тільки по відношенню до лімузинам представницького класу, але також і по відношенню до бюджетних легковим, малим комерційним і вантажних автомобілів.
Вам знадобиться
  • - фігурна викрутка;
  • - викрутка з плоским жалом;
  • - набір головок від компанії Мерседес.
Інструкція
1
У тих випадках, коли автомобіль використовується не як засіб пересування, а експлуатується в якості «робочої конячки», що змушує власників періодично здійснювати його ремонт, відвідування спеціалізованих автоцентрів, навіть з метою проведення відновного, дрібного ремонту машини, може розорити кого завгодно.
2
У зв'язку з цим, наприклад, несправність запірного механізму двері можна усунути самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги. А витратити буде потрібно не більше півгодини особистого часу.
3
Але щоб дістатися до замку, двері буде потрібно разобрать.Для досягнення поставленої задачі двері повністю відкривається і на бічній поверхні обшивки двері, спереду і ззаду, викручуються викруткою по одному гвинту.
4
Далі ви зрушуєте декоративну накладку на ручці склопідіймача, вона знімається, а наступної демонтується і сама ручка.
5
Тепер приступаємо до викручування викруткою гвинта, що кріпить пластикову накладку важеля відкривання дверей. Коли викручені вказаний гвинт, накладка зрушується назад по ходу автомобіля. Виведіть із зачеплення скоби і від'єднайте тягу приводу замка. Накладка успішно демонтується з двері.
6
На даному етапі відкривається доступ до звільнення від кріплення на двері рукояті. Коли ви викрутили болт нижнього кріплення, зніміть рукоять, а за нею і обшивку дверей.
7
Відтепер відкривається вільний доступ до будь-яких механізмам, встановленим всередині дверного простору. При бажанні звідти демонтуються: замок, що кріпиться до металевого каркаса двері чотирма гвинтами, механізм склопідйомника і соленоїд запірного пристрою центрального замка. А після викручування викруткою двох гвинтів демонтується бічне дзеркало заднього виду.