Як проростити насіння томатів.

При правильній предпосадочной підготовці насіння томатів підвищується стійкість розсади до захворювань. Сходи стають більш дружними і сильними, врожайність підвищується на 30%. Обробка для прискореного проростання виробляється в кілька етапів.
Інструкція
1
Розведіть слабкий розчин марганцівки і опустіть насіння. Всі спливли відразу видаліть. Повновагі насіння, які дадуть сходи, опустяться на дно ємності. Протравливать в марганцівці можна від 15 хвилин до 12 годин.
2
В 2 літрах води розведіть 2 чайних ложки харчової соди. Ретельно розмішайте. Злийте марганцівку. Насіння помістіть в сито і промийте під проточною водою. Помістіть в розчин з содою. Така обробка дозволяє захистити від вірусних захворювань, до яких схильні томати, особливо при посадці в захищеному грунті.
3
Злийте розчин, насіння помістіть в ємність і поставте на нижню полицю холодильника на 12 годин.
4
Через 12 годин помістіть насіння в тканину або намочену губку, прикрийте целофаном, але не щільно, щоб поступало повітря, і поставте в тепле місце з температурою 24-25 градусів.
5
На третю добу насіння можна сіяти в підготовлений грунт. Грунт можна купити збагачену мікроелементами в господарському магазині або підготувати самостійно. Для самостійної підготовки потрібно взяти 3 частини чорнозему, додати 1 частина річкового піску, 300 гр. торфу і столову ложку мікроелементів. Все ретельно перемішати.
6
заглибити насіння на 1-1,5 см. Акуратно полийте грунт, не розмиваючи насіння, накрийте целофаном. Слідкуйте, щоб до сходів грунт завжди перебувала у вологому стані.
7
Після появи перших сходів відразу зніміть целофан і помістіть посіви в добре освітлене місце.