Як зробити акваріум для черепах. Як зробити акваріум своїми руками для черепах.

Купуючи черепах , потрібно пам'ятати, що ці крихти вже через рік можуть досягти 30 сантиметрів. Щоб не витрачати гроші двічі, краще відразу подбати про відповідний для них акваріумі (бажано, щоб обсяг акваріума був від 100 літрів і більше). Але, навіть якщо ви купили просторий акваріум, він не відразу стане придатний для життя ваших вихованців. Спочатку над ним потрібно попрацювати.
Вам знадобиться
  • Скляний акваріум, або акваріум з нетоксичного пластика, шматок скла або пластика для виготовлення берега, великі камені і мушлі, лампа розжарювання, ультрафіолетова лампа, нагрівач.
Інструкція
1
Вашої черепах е необхідно місце, де вона зможе погрітися на сонечку (у вашому варіанті - під лампою). Для виготовлення такого бережка візьміть шматок скла або нетоксичного пластика і розташуйте його під лампою розжарювання. Берег повинен бути під нахилом, щоб черепах е було зручніше забиратися. Відстань від берега до бортика акваріума повинно бути не менше 30 см., Інакше ваша тварина може втекти. Прикрасити такий берег можна камінчиками, або корчами.
2
Грунт для акваріумних черепах не обов'язковий, але найчастіше він подобається самим аквариумистам, так як виконує декоративну функцію. Ні в якому разі не беріть невеликий грунт, пісок, гальку - вони викликають у черепах непрохідність кишечника. Також не підійдуть пластмасові або скляні камінці - ваші улюбленці їх розкусять. Покладіть на дно великі камені, більше голови черепах і, і мушлі. Крім своєї естетичної функції, черепашки будуть насичувати воду кальцієм.
3
Прикріпіть до акваріума для ваших черепах лампу розжарювання і ультрафіолетову лампу. Температура під лампою розжарювання повинна складати 29-31 градус. Включати такі лампи слід на 10-12 годин щодня.
4
Останній штрих - нагрівач води. Не пошкодуйте грошей на хорошу марку, тому що бували випадки, коли дешеві нагрівачі коротило, і черепах і гинули. Щоб черепах а не зацікавилася цим приладом, його можна розмістити під декоративним острівцем, замком, або просто відгородити камінням.