Як розчиняти фурацилін.

Фурацилин володіє дуже сильним антибактеріальну дію і його розчин часто рекомендують для полоскання горла при ангінах. При цьому фурацилін випускається в таблетках (як правило, по 0.2 грама), які призначені для того, щоб приготувати водний розчин ліки безпосередньо перед застосуванням.
Інструкція
1
Якщо ви розводите фурацилін для догляду за очима (наприклад при кон'юнктивіт), для отримання розчину потрібної концентрації треба розчинити 0.1 грам (половину таблетки) ліки в літрі води. Якщо розчин призначений для полоскання горла при ангіні - візьміть 0.2 грама фурациліну на 100 мілілітрів рідини (півсклянки).
2
Фурацилин з великими труднощами розчиняється в воді. Тому таблетку перед розчиненням краще подрібнити: розтерти в порошок (це можна зробити за допомогою маточки або ложки) або хоча б розколоти на кілька частин. Ефективний спосіб роздрібнення фурациліну - не виймаючи таблетки з блістера несильно постукати по ній молотком, після цього розкрити упаковку і висипати утворився порошок в стакан.
3
Розчиняти фурацилін найкраще в гарячій воді або навіть окропі. В іншому випадку, він буде «розходитися» у воді дуже довго. Інтенсивно перемішуйте розчин фурациліну доти, поки найдрібніші шматочки таблетки остаточно не розтануть. Після цього остудіть розчин - він повинен бути трохи теплим.
Зверніть увагу
Для лікування обморожень, опіків, дрібних ушкоджень шкіри, отитів і багатьох інших захворювань водний розчин фурациліну зазвичай не використовується. В таких випадках в хід йде фураціліновая мазь, гель, спеціальний спрей для зовнішнього застосування або ж спиртової фураціліновая розчин. Приготований в домашніх умовах водний розчин використовується тільки для лікування горла і догляду за очима.