Як регулювати клапани на ваз 2107. регулювання клапанів жигулі 2107.

Сторонній шум двигуна, що виявляється під час роботи мотора в режимі холостого ходу і зникаючий після збільшення оборотів, свідчить про збільшення теплових зазорів між клапанами і штовхачами механізму газорозподілу двигуна.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на 13 мм;
  • - гайковий ключ на 10 мм;
  • - щуп А95111 для заміру зазорів клапанів ВАЗ.
Інструкція
1
Приступаючи до регулювання зазорів клапанів в двигуні автомобіля ВАЗ 2107, необхідно мати на увазі, що дана робота здійснюється лише за умови, що мотор холодний.
2
До початку безпосередньої регулювання проміжків провертається коленвал двигуна до того моменту, поки мітка на шестерні приводу распредвала не співпаде з міткою на його корпусі.
3
При дотриманні даної умови регулюються зазори восьмого та шостого клапанів. З цією метою відпускається контргайка регулювального болта необхідного клапана. Потім, вставивши щуп між коромислом і кулачком распредвала, обертається регулювальний гвинт в сторону, необхідну для нормалізації зазору. Під час регулювання, поступово переміщаючи щуп, визначається ступінь його затиснення між кулачком распредвала і коромислом. Коли щуп переміщується в зазначеному просторі з незначним навантаженням, викручування регулювального гвинта припиняють, і контргайку на ньому затягують. Після чого витягають щуп і приступають до регулювання зазорів наступного клапана.
4
Коли покінчено з регулюванням 6 і 8 клапанів, колінвал двигуна провертається на 180 °, надаючи можливість для регулювання наступної пари клапанів (послідовно: четвертого та сьомого, першого і третього, другого і п'ятого), робота виконується аналогічним способом, описаним вище.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7DLvhp5MmXM