Як зробити красиву легку зачіску. Як зробити легку і красиву зачіску самої будинку.

Уміння заплітати волосся - це справжня майстерність, адже часто вони бувають такими неслухняними і складними для самостійного виконання красивих і легких зачісок. Однією з найбільш елегантних, простих і досить оригінальних вважається французька коса. Її можна заплітати різними способами, але найпоширеніший - це подвійне перехресне переплетення двох кіс.
Інструкція
1
Плетіння французької коси, за словами багатьох, здається непосильним для новачка і може відлякати від намірів навчитися. Насправді все йде набагато простіше. Дана зачіска підходить для власниць волосся середньої та великої довжини. Ідеально виглядає в поєднанні з прикрасами стрічками, декоративними шпильками або маленькими зажимами. Для людини, яка має багатою фантазією, прикрасити готову зачіску не складе великої праці.
2
Підготуйте волосся до початку зачіски. Акуратно їх розчешіть назад по всій довжині, постарайтеся вирівняти всі пасма і зібрати волосся за вухами.
3
Відокремте на маківці пасмо волосся і розділіть її на три однакові по товщині пасма. Добре якщо під рукою є спеціальні плоскі довгі затискачі, якими можна заколоти нижню, що не використовується частину волосся, щоб вона не заважала вам в процесі плетіння коси з верхньої пасма. Після цього накладіть праву пасмо на середню, потім зробіть аналогічно з лівого пасмом. Цей етап дуже схожий на плетіння класичної коси.
4
Перекладіть всі отримані в результаті попереднього кроку пасма в праву руку, але при цьому стежите за тим, щоб пасма між собою не змішувалися і були відокремлені один від одного.
5
З правого боку візьміть невеликі пасма волосся і вплітає їх до правої центральної пасма. Якщо вільні волосся заколювали затискачем, то не забудьте його попередньо зняти.
6
Щойно взяту пасмо з правого боку накладайте на середню і разом з середньою центральної пасмом відводите кілька вправо.
7
Потрібно стежити за тим, щоб всі наявні пасма не змішуються. Паралельно з цим звільняйте ліву руку.
8
Візьміть рівну пасмо волосся з лівого боку вільних прядок і додайте її до лівої центральної пасма.
9
Накладіть ліву пасмо на центральну, а саму центральну частину переносите вліво. Постійно стежте за тим, щоб пасма не змішувати одна з іншою і вільними волоссям. Руки в процесі плетіння необхідно тримати щільно притиснутими до голови, оскільки це забезпечить Тугість коси.
10
Поверніться до третього і четвертого крокам і повторіть їх аж до того, поки все волосся не будуть використані. Завершення зачіски може оформлятися в одну або дві коси. Одна коса закріплюється на кінці вплітали стрічкою або за допомогою звичайної гумки для волосся, а дві коси можна заплести класичним способом і перехресно закріпити їх одна під іншою.
11
Цей етап індивідуальний для кожного і залежить від наявності декоративних елементів і фантазії виконавця: прикрасьте вийшла зачіску.