Як розбавити туш.

Звичайно, завжди краще використовувати нову туш , якщо стара висохла. Але є кілька способів, які допоможуть вам в екстрених ситуаціях зробити макіяж, не витрачаючи зайвий час і гроші.
Інструкція
1
Для того щоб засохлу туш можна було нанести на вії, її потрібно розвести до кашкоподібного стану. Зробити це можна за допомогою засобів, які завжди у вас під рукою.
2
Візьміть будь краплі, які зменшують почервоніння і знімають втому очей. Відкрийте тюбик і акуратно накапайте туди засіб. Робіть це до тих пір, поки щіточка, що опускається в тюбик, чи не стане вологою. Це значить, що туш досить розм'якла і її можна наносити на вії.
3
Замість очних крапель можна використовувати засіб для зняття макіяжу з очей або особи. Не використовуйте засіб для жирної шкіри, так як воно ще більше висушить вашу туш .
4
Якщо у вас є тонік для шкіри обличчя і шиї, розбавте туш ім. Тільки уважно спочатку прочитайте етикетку. Тонік не повинен містити спирту: по-перше, тому що етанол зробить ваші вії сухим і ламким, а по-друге, туш моментально засохне і її доведеться розводити знову і знову. З тих же причин не рекомендується додавати в фарбу горілку або коньяк.
5
Ще один спосіб - покладіть тюбик в стакан з теплою, майже гарячою, водою. Під впливом температури туш відновить втрачену м'якість.
6
Всі ці способи можна використовувати в крайньому випадку. Краще все-таки замінити туш на нову. Тим більше що лікарі - косметологи і дерматологи, не радять розтягувати тюбик туші довше, ніж на 2 місяці. Справа в тому, що при тривалому використанні в фарбі утворюються шкідливі бактерії, які здатні викликати різні коньюктівіти і алергічні реакції. Тому краще міняйте вашу туш кожні 2 - 2,5 місяця. Тим більше що зараз постійно з'являються новинки і можливо, з їх допомогою ви відкриєте для себе нові грані макіяжу очей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4j1UMSJHLg0