Як прожарити свічки.

В холодну пору року після заправки неякісним паливом ранковий запуск застиглого двигуна стає справжнім випробуванням для автомобіліста. Переслідуючи мету запустити мотор, як правило, викручують свічки , які часто в цей момент виявляються надмірно зволоженими паливом.
Вам знадобиться
  • - свічковий ключ,
  • - пасатижі,
  • - джерело відкритого вогню.
Інструкція
1
Отже, викрутивши всі свічки і переконавшись в їх непридатності для відтворення іскрового розряду між електродами, автомобіліст розуміє, що свічки потрібно прожарити. Інакше запустити двигун навряд чи вийде.
2
Ідеальним варіантом вирішення виниклої проблеми, безумовно, стане випал свічок над полум'ям пальника газової плити. Під час прожарювання електродів свічка утримується пассатижами в полум'я пальника. Після того, як від спідниці свічки перестане виходити полум'я і дим, її випал припиняється, і приступають до прокаливанию наступної.
3
Зазначений спосіб прожарювання елементів системи запалювання актуальний в тому випадку, коли автомобіль знаходиться на стоянці у власному дворі або недалеко від місця проживання. Але що робити тим, у кого машина «ночує» на платній парковці, до якої ще необхідно добиратися якийсь час?
4
В даному випадку свічки можна прожарити наступним способом: - намочіть невеликий клапоть натуральної тканини бензином; - віднесіть його подалі від машин; - вживаючи заходів обережності, підпаліть просочену паливом тканину і покладіть в вогонь все свічки .
5
По завершенню прожарювання, свічки протираються чистою ганчіркою і вворачиваются в головку блоку циліндрів.
Корисна порада
Щоб уникнути різних проблем під час експлуатації в холодну пору року возите з собою в багажнику автомобіля паяльну лампу.
Свічки запалювання призначені для запалення робочої паливної суміші, що знаходиться в циліндрі. Нерідко, внаслідок тривалого терміну служби, невідповідності обраного комплекту даному типу двигуна або неправильного регулювання на свічках утворюється нагар.
Інструкція
1
Автомобільні свічки працюють в дуже складних умовах. Температура всередині циліндра двигуна досягає 600 ° С, а тиск 4 МПа, тому ресурс якісної свічки становить всього близько 30 000 кілометрів, після чого її необхідно замінити. Однак це аж ніяк не означає, що свічка обов'язково відмовить після такого пробігу автомобіля, але ймовірність її відмови значно зросте.
2
Як правило, про несправності свічки свідчить нерівномірна робота двигуна і утворення нагару, який можна спробувати відчистити. Найпростіший спосіб - відтерти його ганчіркою. Даний метод хороший в тому випадку, якщо нагар має білий або маслянисто-чорний колір. До речі це свідчить про велику кількість присадок у використовуваному вами маслі, а в другому - про низьку температуру розжарення електрода свічки.
3
У випадку, коли на автомобільній свічці накопичився нагар бархатисто-чорного кольору або світлий з вкрапленнями розплавленого металу, необхідно їх обпекти. Найпростіше вивести автомобіль на трасу і проїхати пару кілометрів на підвищених оборотах двигуна. В цьому випадку нагар повинен ліквідуватися сам собою, і вам не доведеться нічого відчищати.
4
Інший спосіб - прогріти свічку над газовою конфоркою. Однак у вас навряд чи вийде прогріти її рівномірно, що призведе до утворення на ізоляторі (керамічної частини) свічки. Відповідно, зросте і ймовірність повної відмови свічки.
5
Третій спосіб - усунути нагар за допомогою підвищеної напруги. Для цього вам буде потрібно зняти провід живлення, відповідний до свічці, і наблизити його безпосередньо до електрода на відстань в пару міліметрів, поки не з'явиться електрична дуга.
6
Слід зауважити, що всі ці способи не є ідеальними і мають ряд недоліків. Тому найкраще возити з собою пару запасних свічок. Їх сумарна вартість складе всього 150-200 рублів, що, погодьтеся, в рази менше, ніж ремонт двигуна.