Як промити дизель.

Сучасні дизельні двигуни, як правило, оснащуються турбінами і системою рекуперації газів. Впровадження подібних технологій сприяє інтенсивному забрудненню моторного масла різними продуктами горіння. Тому своєчасна заміна масла в системі змащення дизельного двигуна є одним із заходів, спрямованих на збільшення тривалості терміну служби силової установки автомобіля.
Вам знадобиться
  • - моторне масло,
  • - промивальне масло.
Інструкція
1
Заміна моторного масла здійснюється після пробігу автомобілем кожних 10 тисяч кілометрів. Одночасно зі зливом масла з мотора видаляються і всі домішки в ньому, які сприяють інтенсивному зносу поверхонь, що труться деталей кривошипного механізму і поршневий групи двигуна.
2
Проте однієї заміни масла для якісної очистки внутрішніх поверхонь мотора явно недостатньо. У зв'язку з чим, фахівці настійно рекомендують автовласникам виконувати проміжну промивку дизельного двигуна спеціальним промивним маслом, а вже після його видалення заливати у двигун свіже моторне масло.
3
Для більш ретельного очищення системи мастила з прогрітого двигуна зливається або викачується відпрацьоване покладений термін моторне масло, закручується пробка в піддоні картера (якщо масло зливалося, а не викачувалося), система заповнюється за рівнем, відповідно до міткою на щупі промивальним маслом, після чого двигун запускається, і йому дають попрацювати 5-10 хвилин. Після вказаного часу промивка видаляється, і дизельний мотор заправляється свіжим маслом.