Як развальцевать гальмівну трубку. Як оформити авто з рук.

В ході тюнінга системи гальм обмежитися банальною заміною гальмівних барабанів дисками, як з'ясувалося, не виходить. Повноцінна модернізація гальмівної системи автомобіля починається з заміни трубопроводу гідроприводу гальм і закінчується установкою дискових механізмів.
Вам знадобиться
  • - ключ для гальмівних трубок,
  • - пристосування для розвальцьовування трубок.
Інструкція
1
З метою зниження собівартості автомобілів і підвищення економічного ефекту виробництва автопромисловці нині встановлюють сталеві гальмівні трубки. Але ще не так давно гідропривід гальм оснащувався мідними трубками, які мають підвищену антикорозійного стійкістю в порівнянні з їх залізними аналогами, продовжуючи тим самим міжремонтний пробіг машини.
2
Під час тюнінгу гальмівної системи, як правило, в гідропривід встановлюються мідні трубки збільшеного діаметру. Це тягне за собою заміну всіх сполучних вузлів трубопроводу.
3
Одним з кропітких моментів модернізації стає нарізка заготовок, розвальцювання трубок. В даному випадку застосовується спеціальне пристосування, що істотно полегшує процес тюнінгу гальмівної системи.
4
Зазначене пристосування має труборіз, яким відрізається трубка, призначена для установки в гідропривід після розвальцьовування.
5
Робота з пристроєм досить проста, напевно не викличе ускладнень у багатьох автомобілістів і полягає в наступному: - поверхня трубки обезжиривается ацетоном, - заготовка надійно затискається в пристрої так, щоб поверх захоплення залишався відрізок, рівний 5 мм; - розвальцювальні механізмом обробляється кінець мідної трубки, - трубка, кінець якої розвальцьованої успішно, звільняється від захоплення, і на неї надягають обидва металевих штуцера; - другий кінець трубки затискається в пристрої і развальцовивается аналогічних попередньому способом.
6
Коли ви зробите вищевказані маніпуляції, трубка з розвальцьованої краями буде готова до установки в уготованном для неї місці гідроприводу гальм.