Як розгойдати акумулятор телефону. сів акумулятор на телефоні що робити.

Не будь-який акумулятор телефону можна «розгойдати». Найкраще цій процедурі піддаються літій-іонні акумулятор и. Про них і йтиметься надалі. Бувають, звичайно, зовсім безнадійні випадки, коли акумулятор повністю втрачає свою ємність і ніякими засобами оживити його не вдається, але в більшості своїй літій-іонні акумулятор и піддаються «розгойдування».
Вам знадобиться
  • Акумулятор, телефон, зарядний пристрій для телефону.
Інструкція
1
Спершу розрядите акумулятор до стану, поки у вас взагалі не включатиметься телефон. Для цього акумулятор повинен знаходитися в телефоні. Краще для повного розряду акумулятор а навантажите телефон енергоємними додатками. Послухайте музику, пограйте в ігри або просто понажимайте кнопки. У разі відсутності на телефоні енергоємних додатків також для повного розряду дуже добре поглинає енергію включення і виключення телефону. Справа в тому, що при пошуку мереж телефон витрачає велику кількість енергії.
2
Коли акумулятор повністю розрядиться, поставте телефон на зарядку. Заряджати потрібно до повного заряду акумулятор а. Після першого циклу розрядки-зарядки акумулятор відновить свою ємність не так на максимум від можливої. Для найкращого результату необхідно повторити цей цикл ще пару раз. Надалі дану процедуру потрібно повторювати через 50-100 зарядок телефону.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не стискайте акумулятор і не стукаєте по ньому. Це може пошкодити елемент живлення, і він в кращому випадку просто вийде з ладу, а в гіршому може не передбачувано повестися при зарядці та експлуатації аж до вибуху.
Корисна порада
Для літій-іонних акумуляторів не обов'язково виконувати повний цикл розряду-заряду при повсякденному користуванні, а лише зрідка вдаватися до процедури «розкачки» .Помніте, що навіть при дотриманні всіх правил експлуатації всі акумулятори коли-небудь закінчують своє життя.