Як промити форсунки ваза. Як прочистити форсунки ваз 2110.

Для початку вам потрібно усвідомити, для чого потрібно промивати форсунки . Перебої в роботі двигуна на холостому ходу, галасливість, втрата потужності, підвищена витрата палива, невпевнений пуск двигуна - все це може бути наслідком поганої роботи форсунок. А працювати погано вони починають через неякісне палива і відсутність догляду за двигуном.
Інструкція
1
Основна причина поганої роботи форсунок - відкладення різних сполук бензину в зоні запірного пристрою. Проблеми з двигуном ви можете отримати навіть після 30000 км. І для всіх випливають проблем потрібно періодично промивати форсунки .
2
Найкращий спосіб промити форсунки - це звернеться до професіоналів в спеціалізований сервіс, де є все необхідне обладнання. Але є способи, при яких ви й самі можете їх прочистити.
3
Перший спосіб: найдоступніший і простий, що й приваблює автовласників. Суть його в тому, що в бензобак заливається очищувач. На цій суміші автомобіль повинен проїздити деякий час. Це дасть деякі позитивні результати, але тільки в тих випадках, якщо очищувач хороший, а форсунки тільки-тільки почали забруднюватися.
4
Другий спосіб. Ваш двигун підключений до стенду - баку з очищувачем і працює в такому режимі близько години. Цей спосіб набагато краще, оскільки бак і фільтр будуть чистими, але немає можливості перевірити - прочистили Чи все форсунки .
5
Третій спосіб. Ви можете прочистити форсунки за допомогою ультразвуку. При цьому способі форсунку вам слід демонтувати і впливати ультразвуком на неї в спеціальній ванні. Потім форсунка промивається і перевіряється. Але при багаторазовій чищенні ультразвуком ізоляція втрачає свої властивості, і витки можуть замкнути. Чистку ультразвуком не можна робити більше 2-х разів.
6
Висновки робіть самі: процедура промивання форсунок приносить позитивний ефект. У автомобіля збільшиться максимальна швидкість і зменшиться шум. Пуск двигуна також повинна покращитися. Тим самим, профілактика необхідна і в рази краще дорогого ремонту двигуна.