Як зробити світлодіодні пої.

Крутити пої - справа непроста і в наших широтах досить екзотичне. Але якщо цією справою займаєтеся ви, то вам напевно відомо, що одними кульками на мотузках публіку не вельми залучиш, але і без серйозного досвіду на пої з справжнім вогнем переходити небезпечно. Тоді чому б не зробити свій виступ теж яскравим світловим поданням, але використовуючи штучні вогні?
  1. Візьміть невелику пластикову пляшку. Від неї вам буде потрібно тільки нижня частина.
  2. Відріжте її трохи нижче середини і виконайте 3 отвори (2 для перемикачів/тумблерів в крайніх ніжках у дна пляшки і 1 по центру для гачка, на який причепиться мотузка).
  3. Гачок з різьбленням закріпіть у дна пляшки за допомогою гайки і кільця.
  4. Потім візьміть кілька світлодіодів, спаяти їх і прикріпіть до перемикачів. Після цього підключіть до батарейці. Важливо, щоб обмежувальний опір було розраховано вірно по закону Ома. Ділите напруга, вказана на батарейці, на 0,3 або 0,5 А, і тоді діоди не згорять при підключенні.
  5. Тепер помістіть все в заготовлену пляшку, підключіть і залийте герметиком. Oставьте при цьому батарейку зовні, прикріпіть її до корпусу. Крім того, герметик потрібно заливати по 2 см через кожні 2 дні, щоб він швидше просох.
  6. Oтрежьте ще одне дно від іншої пляшки, щоб закрити конструкцію з іншого боку, приклейте.
  7. Прив'яжіть до гачка мотузку і починайте крутити, попередньо включивши діоди тумблером.