Як привчити дитину спати в своїй кімнаті. стафілокок у новонароджених.

Вже з 3 років дитина починає відчувати себе, як самостійну особистість, і привчити дитину спати в своєму кімнаті бажано з цього віку. Не всі діти легко розлучаються зі звичкою спати в батьківському ліжку, допомогти дитині змінити це допоможуть декілька порад.
Інструкція
1
Буває, що дитині вже 6 років, а він все ніяк не хоче спати один. Треба зрозуміти, що винен в цьому не малюк, а його батьки, які вчасно не наполягли на своєму і, проявивши мягкосердечность, продовжують дозволяти синові чи доньці користуватися ситуацією. В цьому випадку треба наполегливо, але не різко пояснити дитині, що він вже виріс і став самостійним. Переклад в окрему спальню краще здійснювати поступово, не можна допускати стресів, нехай знає, що іноді у нього буде можливість ночувати з батьками, цей факт заспокоїть і розслабить малюка.
2
Діяти треба м'яко, але твердо, заохочуючи дитину і хвалячи його за слухняність. Треба, щоб він добре розумів, що кожного вечора у нього розпланований і ритуал не змінюється, спочатку умивання, потім надягання піжамки, прощання з іграшками, читання казки перед сном і безпосередньо сам сон в обнімку з коханим ведмедиком.
3
Спати треба лягати в певний час, якщо дитина боїться засипати один, то можна запропонувати йому залишити на час нічник включеним. Постарайтеся виробити в дитині позитивне ставлення до ліжечка, як до місця її проживання, застеляли постільна білизна разом, нехай він знає, що саме він господар своєї кімнати і спального місця.
4
Важливо, щоб усі дорослі члени сім'ї жили в злагоді і підтримували бажання батьків привчити дитину спати в своєму кімнаті , тоді він буде розуміти, що йому довіряють і люблять.
5
Якщо все-таки не вдається «переселити» улюблене чадо в його кімнату, постарайтеся зрозуміти причини його відмови спати одному, можливо вашої турботи і любові недостатньо малюкові, і він намагається таким чином звернути на себе увагу. Проаналізуйте свою поведінку і зробіть необхідні висновки, це допоможе уникнути розбіжностей в сім'ї, а сон вашого малюка в його ліжечку поступово налагодиться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GqIOh9EY5pw