Як розділити жорсткий диск програма.

Все починаючі користувачі рано чи пізно стикаються з проблемою розподілу жорсткого диска на розділи. Зазвичай це відбувається після першої відмови системи. Втрата всіх важливий даних сильно позначається на психіці початківця користувача ПК. Щоб уникнути зайвої витрати нервів і часу, ми рекомендуємо ділити жорсткі диски хоча б на два розділу.
Інструкція
1
Знайдіть і встановіть програму Partition Magic. Вона дуже проста у використанні, а головне її достоїнство в тому, що в режимі новачка ви навряд чи зможете нанести шкоду своєму жорсткому диску та комп'ютера.
2
Запустіть програму в режимі новачка. Якщо ви впевнені в своїх знаннях і не боїтеся за втрату даних вашого жорсткого диска , то можете запускати режим досвідченого користувача. Алгоритм дій в даній ситуації від цього не зміниться. Клікніть правою кнопкою по розділу або диску, який ви хочете розбити, і виберіть пункт «Швидке створення розділу». Перед вами відкриється меню з можливістю настройки кількості нових розділів, їх розмірів та формату файлової системи. Краще всього використовувати системи FAT32 і NTFS.
3
Коли ви закінчите настроювання характеристик майбутніх розділів, натисніть «Застосувати». Після цього ваш комп'ютер або ноутбук перезавантажиться і продовжити працювати в режимі MS-DOS. Залежно від характеристик вашого комп'ютера і заданих параметрів, процес розділу диска може протривати від 30 хвилин до декількох годин.