Як розморожувати воду.

Порятунок від засилля продуктової «хімії» потрібно шукати в воді - єдиному продукті, склад якого ще не змінений людиною. Але не в мертвій водопровідної, а живий - талої. Тала вода має структуру, аналогічну структурі людської клітини, а тому сприймається організмом людини як споріднений продукт. Крім того, тала вода має величезний енергетичний потенціал, щедро ділячись своєю енергією з людьми.
Інструкція
1
Приготування талої води досить просто. Вам знадобляться великі пластикові ємності для харчових продуктів (легко знайти в будь-якому магазині промтоварів), які неодмінно повинні бути забезпечені кришкою. Купіть негазовану бутильовану воду або пропустіть через фільтр водопровідну. Кількість води - 1,5 літра. Залийте її в контейнер і поставте в морозильну камеру холодильника.
2
Дочекайтеся, коли вода покриється тонкою скоринкою льоду - буквально 1-1,5 міліметра завтовшки. Зніміть і викинете цю корочку - в ній містяться важкі шкідливі сполуки.
3
Поверніть контейнер з водою в морозильну камеру і дочекайтеся, поки вода замерзне приблизно на половину обсягу (час замерзання певного обсягу вам доведеться знайти експериментальним шляхом, але, як правило, воно дорівнює 8-10 годинах для 1,5 літрів води ).
4
Злийте незамерзлу «важку» воду (в ній міститься вся «хімія», шкідливі речовини, домішки), а лід залиште танути. Вживайте талу воду всякий раз, коли відчуваєте спрагу. Якщо є проблеми зі здоров'ям, талу воду слід пити натщесерце - вранці, а також увечері. Після прийому протягом години можна їсти.
Корисна порада
Тала вода хороша і в якості компонента масажної суміші. Масаж з «Таліци» нормалізує сон, знімає болі, повертає пружність і еластичність шкірі. Полоскання рота цією сумішшю позбавить від пародонтозу і кровоточивості ясен. Суміш потрібно так: в 0,3 л талої води розведіть по 1 ч.ложки натурального фруктового оцту і кам'яної солі (можна замінити морською).